آخرین وضعیت جسمانی «محمدرضا شجریان» از زبان «همایون شجریان»

 'همایون شجریان' که در استرالیا به سر می برد روز چهارشنبه در گفت وگو با تارنمای رادیو 'اس.بی.اس' تصریح کرد: زیرسایه استاد شجریان بودن جذاب است و این زیرسایه استاد بودن دو اتفاق را رقم زده است.

وی گفت: این شرایط، کار را بیشتر مورد توجه قرار داده که بخشی کمک کننده بوده و بخشی نیز کار من را سخت تر کرده است، چون توقع مردم را بالاتر برده و اجازه اشتباه را کمتر می دهد.
همایون شحریان گفت: اما جذابیت زیر سایه استاد شجریان بودن برای شخص بنده همیشه سرشار از لطف و نعمت است.
وی که آلبوم هایی با سبک های متفاوتی چون 'نسیم وصل'، 'شوق دوست'، 'ناشکیبا'، 'نقش خیال'، 'با ستاره ها'، 'شب جدایی'، شوق نامه' و 'آرایش غلیظ' را در کارنامه کاری خود دارد، در مورد وضعیت سلامتی 'محمدرضا شجریان' استاد پیشکسوت آواز ایران که از ماه ها پیش به دلیل ابتلا به یک بیماری سخت، تحت درمان و معالجه بسر می برد، گفت: حال پدرم از سه چهار ماه قبل بهتر است.
وی گفت: حال استاد شجریان به نسبت چند ماه قبل که خطرناک بود بهتر است و امیدوارم روند بهبودی ادامه داشته باشد و این روند متوقف نشود.
موسیقی سنتی ایران هفته جاری بار دیگر به مذاق آن سوی مرزها خوش آمد و 'هوای گریه' همایون شجریان در شهرهای مختلف استرالیا با تجلیل و استقبال کم نظیر علاقمندان به موسیقی ایرانی همراه شد.
کنسرت 'هوای گریه' همایون شجریان به ترتیب در شهرهای پرت، بریزبن، سیدنی و ملبورن استرالیا برپا و اجرا شد.

ایرنا

همچنین ببینید
تقدیر از «محمدرضا اسلاملو» در اولین دوره جشنواره فیلم وحدت اسلامی/حضور رئیس جمهور و رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاحیه
آخرین خبرها از سری جدید کلاه قرمزی
بیوگرافی کتایون خوانساری (همسر دوم استاد شجریان)
آخرین قول یک فرمانده «تبعیدی»
محمدرضا گلزار از برد پیت و تام کروز بازیگر بهتری است
محمدرضا گلزار از تام کروز و برد پیت بهتر است
هنرمند: برای وضعیت امروز سینمای کودک بسیار متأسفم/ با تصمیمات لحظه ای، نابخردانه و غیراصولی کاری نکنیم تا سینمای کودک بیشتر به سمت نابودی برود
آخرین برنامه تلویزیونی ماچادو در ایران+عکس
«فروشنده» بهترین فیلم غیرانگلیسی‌زبان انجمن نقد آمریکا شد
شروعی قدرتمند برای رسیدن به اسکار / «فروشنده» بهترین فیلم غیرانگلیسی‌زبان سال شد

تازه های فرهنگ و هنر