پیام تسلیت باشگاه صبا برای درگذشت جان‌باختگان سانحه هوایی و ماچادو

پیام تسلیت باشگاه صبا برای درگذشت جان‌باختگان سانحه هوایی و ماچادو
پیام تسلیت باشگاه صبا برای درگذشت جان‌باختگان سانحه هوایی و ماچادو

باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم درگذشت مدافع برزیلی این تیم در پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور را تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت باشگاه صبای قم، در متن این پیام آمده است: یک فصل حضور خوزه فیلیپه ماچادو مدافع اهل کشور برزیل در تیم فوتبال صبا خاطرات شیرینی از غیرت،تعصب و شخصیت حرفه‌ای یک فوتبالیست تمام عیار را در این باشگاه به یادگار گذاشت.

او مانند ما شیعه و مسلمان نبود اما بازیکنی بود که در اوج مصدومیت و با دست شکسته هرگز دست از تلاش برای موفقیت تیم صبا در پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور بر نداشت،او الگوی اخلاق و نماد تمام عیار از یک فوتبالیست شاخص بود.

اکنون که ماچادو دیگر در صبا و در این دنیای فانی نیست، باشگاه صبای قم به پاس یک فصل خاطرات دلچسب، یک‌رنگی، همدلی و تلاش خوزه فیلیپه ماچادو، درگذشت این بازیکن موفق و فراموش نشدنی را به جامعه بزرگ فوتبال جهان، فدراسیون فوتبال برزیل، مردم این کشور و تمامی علاقمندان به این ورزش پرمخاطب تسلیت می‌گوید.  

گفتنی است،هواپیمای حامل بازیکنان تیم فوتبال چاپکونز برزیل که از کشور بولیوی عازم فرودگاه مدلین واقع در شهر ریونگروی کلمبیا بود در این کشور دچار سانحه شد که اعضای تیم فوتبال چاپِکونز برزیل، فینالیست جام سودآمریکانای امسال نیز در میان  آنها بودند و خوزه فیلیپه ماچادو مدافع برزیلی فصل قبل تیم فوتبال صبای قم نیز یکی از آنها بود که با این سانحه جان خود را از دست داد.

همچنین ببینید
مردمی که دیگر برای درمان "درد" 650 کیلومتر نمی‌پیمایند
نامه‌ فاضل لاریجانی تکلیفی برای دادسرا ایجاد نمی‌کند/پرونده مشترک او و مرتضوی همچنان مفتوح است
کهگیلویه و بویراحمد آمادگی لازم برای همکاری با سرمایه‌گذاران بلغاری را دارد
پیام قدردانی سرلشکر باقری از رییس رسانه ملی
پیام مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت گرامیداشت آغاز هفته وحدت

تازه های اخبار