روایت تابش از دلیل حضور محمود صادقی در دادسرا

نایب رئیس فراکسیون امید گفت: حضور محمود صادقی در دادسرای فرهنگ و رسانه داوطلبانه بوده و مقرر شده موارد اتهامی از طریق هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان به وی ابلاغ شود.

به گزارش ایسنا، محمدرضا تابش در اینباره گفت: متأسفانه در انتشار خبر مربوط به حضور جناب آقای دکتر صادقی نماینده تهران در دادسرای رسانه رعایت انصاف نشده است. ایشان صبح امروز ابتدا برادرشان را که وکیل دادگستری و وکیل ایشان است به دادسرا فرستادند و بعد از آن، داوطلبانه و برای پاسداشت قانونی که مجلس شورای اسلامی وضع می‌کند دردادسرای رسانه حضور یافتند.

وی افزود: در جریان حضور آقای صادقی در دادسرا ضمن مذاکره با آقای قطبی - سرپرست دادسرای رسانه - و دادستان محترم، که از حسن نظر آن‌ها در حل مسأله تشکر می‌شود، موضوعات مطروحه در رابطه با آقای صادقی مورد بحث و مذاکره قرار گرفت و مقرر شد موارد اتهامی از طریق هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان به ایشان ابلاغ شود و ایشان در هر مرحله با تشخیص هیأت نظارت در دادسرا حاضر شوند و به ابهامات و سوالات پاسخ دهند.

همچنین ببینید
احتمال حضور دیپلمات ضدایرانی در کابینه ترامپ
زیباترین هتل های دنیا به روایت تصویر
سخنرانی علی مطهری، بدون حضور خبرنگاران
دادستان تهران: راه نجات بابک زنجانی استرداد بیت‌المال است/ رسیدگی به پرونده محمود صادقی ادامه خواهد یافت
دادستان تهران:راه نجات زنجانی استرداد وجوه و بیت‌المال است/ رسیدگی به پرونده‌ «محمود صادقی» در دادسرا/پرونده «علی مطهری» مفتوح است
محمود صادقی: رییس قوه قضاییه مستثنی نیست /من شاه دوست نیستم
7دهه بی ثباتی درمنطقه حاصل حضور رژیم صهیونیستی

تازه های اخبار