تسلیت تاج به همتای برزیلی به دلیل سقوط هواپیمای تیم چاپه‌کوئنسه

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در پیامی به رئیس فدراسیون فوتبال برزیل، حادثه سقوط هواپیما در کلمبیا و درگذشت اعضای تیم چاپه‌کوئنسه را تسلیت گفت.

متن پیام مهدی تاج به مارکوپولو دلنرو، رئیس فدراسیون فوتبال برزیل به شرح زیر است:

«با کمال تأسف و تأثر با خبر شدیم که حادثه هوایی دلخراشی صبح دیروز (سه‌شنبه) به وقوع پیوست که در این حادثه سقوط هواپیما، اعضای تیم چاپه‌کوئنسه، تعدادی از اصحاب رسانه و سایر خدمه پرواز حضور داشته و جان خود را از دست دادند.

این خبر بسیار تأثربرانگیز بود و همه را در بهت و حیرت فرو برد و به‌خصوص اینکه متوجه شدیم در این پرواز تقریباً اکثر مسافران و خدمه پرواز جان خود را از دست داده‌اند. همه جامعه فوتبال ایران و فوتبال دوستان ایرانی خود را در غم شما شریک می‌دانند و به خانواده‌ها و بازماندگان جان باختگان این حادثه و تمام مصدومان آن تسلیت گفته و ابراز همدردی می‌کنند و این واقعه‌ای فراموش ناشدنی است.

امروز روز بسیار حزن انگیزی برای فوتبال جهان است و ما خود را در غم و اندوه شما شریک می‌دانیم. لطفاً مراتب همدردی و ابراز تسلیت من و فوتبال ایران را به خانواده‌ها و بازماندگان قربانیان این حادثه اعلام کنید».

همچنین ببینید
دلیل غیبت قلعه نویی در نشست خبری
شکایت مهدی رحمتی از عضو کمیته اخلاق/دلیل:مقایسه با سوشا مکانی!
افشای جزئیات جدید و تکان‌دهنده از سقوط هواپیمای چاپکوئنسه
دلیل گریه دروازه‌بان اسپانیایی چه بود
ابطحی: صبا جزو گزینه‌های سقوط نیست
طارمی به این دلیل از کاشانی عصبانی است
دلیل عجیب اخراج لادروپ
ناراحتی پادوانی از استقلالی‌ها/ گلایه مدافع برزیلی به منصوریان
رونالدینیو به تیم خبرساز چاپه کوئنسه پیوست
خداحافظی هواداران«چاپه‌کوئنسه»برزیل باقربانیان

تازه های ورزش