انصاری‌فر به المپیاکوس یونان پیوست!

یکی از معتبرترین سایت های ورزشی یونان از امضای قرارداد یک و نیم ساله مهاجم ایرانی پانیونیوس با باشگاه المپیاکوس به عنوان نخستین خرید زمستانی صدرنشین یونان خبر داد.

به گزارش بولتن نیوز، طی هفته های اخیر رسانه های یونان از پیشنهادات فراوان کریم انصاری فرد از لیگ های سوئیس، هلند و فرانسه خبر داده بودند اما بنابر اعلام سایت sport-fm مهاجم ملی پوش ایرانی به زودی و در تعطیلات نیم فصل پانیونیوس را ترک خواهد کرد اما در لیگ برتر یونان باقی خواهد ماند. 


بنابر ادعای این سایت کریم قطعاً به تیم المپیاکوس پرافتخارترین تیم یونان و صدرنشین فعلی این رقابت ها خواهد پیوست. المپیاکوس تا کنون ۴۳ بار قهرمان لیگ برتر یونان شده و هدایت این تیم هم اکنون برعهده پائولو بنتو شاگرد سابق و دوست کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی کشورمان است. بنتو در تیم ملی پرتغال نیز جانشین کارلوس کیروش شده بود. 


سایت sport-fm حتی مدت قرارداد المپیاکوس با انصاری فرد را هم فاش و از قرارداد یک سال و نیمه این تیم با ملی پوش ایرانی خبر داد.کریم انصاری فرد در حال حاضر با ۴ گل زده در رده سوم جدول گلزنان سوپر لیگ یونان قرار دارد و بازی های درخشان او در این فصل از فوتبال یونان باعث شده مدام نامش در بین شایعات نقل و انتقالاتی به گوش برسد.

همچنین ببینید
سیدجلال: امیدوارم انصاری تمرکزش را از دست ندهد
نگرانی سرمربی فولاد از افت ساسان انصاری برای نحسی برنامه 90
انصاری راز جدایی‌اش از پرسپولیس را فاش کرد
سرنوشت انصاری در دست این 3 نفر
انصاری: بارسا هم پیشنهاد بدهد نمی‌روم!
همه تغییر پست‌های عجیب لیگ برتر: از محمد انصاری و برزای!
ساسان انصاری مهمان امشب برنامه نود
سرگیجه پرسپولیس در مورد محمد انصاری
دردسرهای پرسپولیس برای جذب مجدد ساسان انصاری
ادعای یک پرسپولیسی دوباره دردسرهای جذب مجدد ساسان انصاری

تازه های ورزش