نسخه پریمیوم دستبند هوشمند میزو اچ 1 فاش شد

نسخه پریمیوم دستبند هوشمند میزو اچ 1 فاش شد

از انتشار اخبار در مورد دستبند هوشمند میزو اچ 1 زمان زیادی می‌گذرد. درواقع اولین اخبار در مورد این محصول، قبل از رونمایی میزو ام 5 منتشر شد و ما انتظار داشتیم  همراه با میزو ام 5 شاهد رونمایی از این دستبند هوشمند نیز باشیم؛ اما این اتفاق رخ نداد.

در هر صورت، روز گذشته تصاویری از دستبند هوشمند میزو منتشر شد که در کنار این محصول، جعبه آن را هم به تصویر می‌کشید. حال اتفاق جالبی افتاده است. به‌تازگی تصویری منتشرشده است که گفته می‌شود مربوط به نسخه بالارده و پریمیوم دستبند هوشمند میزو اچ 1 است.

در حالی که انتظار می‌رود نسخه استاندارد دستبند هوشمند میزو اچ 1 به همراه گوشی ام 5 نوت در ۱۶ آذر رونمایی شود؛ نسخه پریمیوم این دستبند احتمالا برای نیمه اول سال ۲۰۱۷ در نظر گرفته ‌شده است و به همراه نسخه استاندارد رونمایی نخواهد شد.

از نظر قیمت هم میان این دو نسخه تفاوت بسیاری وجود دارد. انتظار می‌رود نسخه بالارده میزو اچ 1 دارای قیمتی معادل ۲۳۲ دلار باشد. این در حالی است که نسخه استاندارد تنها قیمتی معادل ۳۳ دلار خواهد داشت.

دستبند هوشمند میزو اچ 1

طبق گفته‌ها، نسخه پریمیوم دستبند هوشمند میزو اچ 1 دارای یک نمایشگر منعطف است و همچنین از برنامه‌ها و سنسورهای بیشتری استفاده می‌کند که می‌توان به سنجش ضربان قلب و حالت‌های مختلف ورزشی اشاره کرد.

همچنین ببینید
پردازنده گرافیکی تراشه A10 Fusion اپل نسخه بهبود یافته A9 است
نسخه ۵۵ مرورگر کروم با پشتیبانی پیش‌فرض از HTML5 رسما با فلش خداحافظ کرد!
منتظر ساعت هوشمند جدید با برند Moto نباشید
اپل پنجمین نسخه بتای iOS 10.2 را منتشر کرد
اپل پنجمین نسخه‌ی بتا iOS 10.2 را برای عموم منتشر کرد
موتورولا ساخت ساعت هوشمند را متوقف می‌کند
میزو برند بلو چارم را مستقل می‌کند
نسخه خاص بی‌ ام‌ و M4 جایزه برنده‌ مسابقات DTM
سامسونگ سری گلکسی A نسخه 2016 را به اندروید 7 آپدیت می کند
بی‌ ام‌ و i3 فیس لیفت مدل ۲۰۱۸ به همراه نسخه S

تازه های علم و فناوری