قوچان نژاد: از شکست برابر آژاکس درس گرفتیم

با وجود شکست برابر تیم مطرح هلند مهاجم ایرانی هیرنفین اعتقاد دارد تیمش می تواند روزهای طلایی خود را ادامه دهد.

به گزارش بولتن نیوز، هیرنفین در رقابت های هفته گذشته فوتبال هلند شکست تلخ خانگی را برابر آژاکس متحمل شد که زمینه سقوط آنها به رده پنجم جدول رده بندی را مهیا کرد اما با این وجود ملی پوش ایرانی این تیم به طرفداران نوید داد روزهای طلایی شان همچنان ادامه داشته باشد.


رضا قوچان نژاد ملی پوش ایرانی تیم هیرنفین بعد از حضور ۹۰ دقیقه ای برابر آژاکس گفت:« معتقدم نمایشی که در نیمه اول بازی ارائه دادیم نتوانستیم در نیمه دوم تکرار کنیم و توسعه دهیم. متاسفانه کیفیت پایین تری به نسبت نیمه اول داشتیم، زیرا نمی توانستیم یک تاکتیک و یا روش دیگری را به خوبی اجرا کنیم».


او ادامه داد:« ضعف های هیرنفین در نیمه دوم بیشتر شد و آژاکس فوتبال بهتری را ارائه داد، اما این شکست فرصت خوبی برای ما جهت یادگیری است. اگر بتوانیم چند بازی آینده  را در در طول ۹۰ دقیقه با موفقیت پشت سر بگذاریم با امتیاز خوبی و  به زیبایی وارد زمستان خواهیم شد تا روزهای طلایی این فصل ادامه پیدا کند».


هیرنفین تا پایان هفته چهاردهم اردیویسه هلند با ۲۳ امتیاز جایگاه پنجم جدول رده بندی را در اختیار دارد و در بازی بعدی خود باید روز سوم دسامبر به مصاف ایگلس برود.

همچنین ببینید
ترکیب استقلال برابر تراکتورسازی اعلام شد/خارجی ترین خط دفاع آبی ها!
بیمه رازی با شکست صربستان راهی نیمه نهایی شد
آریا نسیمی شاد رکورد ملی ۲۰۰ متر قورباغه را شکست
دومین شکست متوالی نفت در خانه
پدیده – پرسپولیس؛ جدال شکست‌ناپذیران!
صنعت نفت باز هم در خانه شکست خورد
برد میلیمتری گالری تهران برابر ذوب آهن
رانیری: من مقصر شکست سنگین لستر هستم
راهکار پرسپولیس برابر محمد انصاری
شکست سنگین پانیونیوس با حضور 90 دقیقه ای مسعود شجاعی

تازه های ورزش