کشف 400 هزار بطری و قوطی مشروبات الکلی/افزایش 300 برابری کشف داروی قاچاق

کشف 400 هزار بطری و قوطی مشروبات الکلی/افزایش 300 برابری کشف داروی قاچاق

عزیزالله کناری در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم با اشاره به افزایش کشفیات کالای قاچاق در 6 ماهه نخست امسال در استان هرمزگان اظهار داشت: در 6 ماهه نخست امسال بیش از 400 میلیارد تومان ارزش کشفیات کالاهای قاچاق در استان هرمزگان است که با توجه به همکاری ارزشمند تمام دستگاه‌های مسئول، شاهد رشد قابل توجه کشفیات در این مدت هستیم.

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان هرمزگان ادامه داد: بر اساس آمارهای به دست آمده، میزان کشفیات لوازم خانگی در این مدت بیش از 35 برابر رشد داشته و این در حالی است که ارزش این کالاهای کشف شده نیز به نسبت مدت مشابه سال قبل، رشد 23 برابری را نشان می‌دهد.

وی افزود: همچنین طی این مدت شاهد رشد 100 برابری اسباب‌بازی‌های قاچاق، 300 برابری داروهای قاچاق هستیم و با تلاش دستگاه‌های کاشف، موفق به کشف بیش از 11 میلیون و 600 هزار قرص روانگردان و دارو در استان هرمزگان شدیم.

کناری در ادامه با اشاره به تلاش دستگاه‌های مسئول برای برخورد با ورود کالاهای قاچاق ممنوعه از جمله تجهیزات ماهواره‌ای و مشروبات الکلی، گفت: در 6 ماهه ابتدایی امسال حدود 400 هزار بطری و قوطی مشروبات الکلی کشف و ضبط شد که نسبت به کشف 300 هزار قوطی و بطری مشروبات الکلی در 6 ماهه اول سال گذشته، شاهد رشد بیش از 30 درصدی در این بخش نیز هستیم.

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان هرمزگان خاطرنشان کرد: همچنین طی این مدت بیش از 95 هزار دستگاه تجهیزات ماهواره‌ای نیز کشف و ضبط شد که رشد 30 درصدی را نشان می‌دهد.

انتهای پیام/

همچنین ببینید
سخنگویان آتش نشانی و اورژانس: آمار کشته‌شدگان صحت ندارد/ افزایش مصدومان به 70 تن
سخنگوی اورژانس کشور: آمار کشته‌شدگان صحت ندارد/ افزایش مصدومان به 70 تن
۲ هزار میلیارد تومان پوشاک دپو شده عید ٩٦ سوخت
احتمال افزایش یارانه نقدی
بازرسی بیش از 4 هزار مورد از واحدهای صنفی و غیرصنفی
اجرای ۳۱ هزار پروژه برای افزایش تولید نفت
وزیر ارشاد: ۱۶۰ هزار کانال الحادی فاسد در ایران مسدود شد‌
افزایش ۸۱درصدی فروش محصولات خوشه‌های صنعتی
ارزش کشفیات قاچاق در ۹ ماه گذشته اعلام شد

تازه های اخبار