سامپائولی: باکا می‌خوهد به سویا برگردد

سرمربی سویا تاکید کرد که مهاجم کلمبیایی میلان از حضور در روسونری راضی نیست و دوست دارد به فوتبال اسپانیا برگردد.

به گزارش بولتن نیوز و به نقل از میدیاست، کارلوس باکا بعد از درخشش در سویا بود که مورد توجه چند تیم بزرگ اروپایی قرار گرفت اما او ترجیح داد که میلان را به عنوان تیم بعدی خود انتخاب کند.

این مهاجم کلمبیایی در فصل نخست  حضورش در میلان عملکرد خوبی از خود نشان داد و در تابستان با چند پیشنهاد خوب مواجه شد اما در نهایت تصمیم گرفت که در میلان باقی بماند.

باکا رابطه خوبی با مونتلا سرمربی میلان ندارد و همین باعث شده تا خبرهای زیادی درباره جدایی او به گوش برسد.

خورخه سامپائولی سرمربی سویا تاکید کرد که باکا دوست دارد میلان را ترک کند و به تیم سابق خود برگردد. او گفت: بسیار دوست داریم که بار دیگر باکا را در اختیار داشته باشم. من به بازی این بازیکن علاقه دارم. باکا در بین هواداران سویا محبوب است و بسیاری دوست دارند تا او به تیم سابق خود برگردد. من در جام جهانی و رقابت‌های کوپا آمه ریکا بازی باکا را زیر نظر داشتم. او مهاجم بزرگی است.

سرمربی آرژانتینی سویا ادامه داد: باکا بازیکن میلان است و برای جذب این بازیکن باید ابتدا رضایت سران میلان را جذب کرد. نهایت تلاش خود را به کار می‌گیریم تا باکا را به سویا برگردانیم اما همه چیز بستگی به تصمیم میلان دارد و باید آنها موافقت خود را اعلام کنند.

سامپائولی در پایان سخنان خود درباره این سوال که آیا با باکا حرف زده است، گفت: بله ما با هم حرف زدیم و باکا تاکید کرد که از حضور در میلان راضی نیست و دوست دارد به سویا برگردد. البته باید این را هم در نظر گرفت که او اگر در زمستان به سویا برگردد نمی‌تواند در لیگ قهرمانان ما را همراهی کند، با این حال دوست داریم که این بازیکن را جذب کنیم.

همچنین ببینید
گلهای بازی اوساسونا 3-4 سویا
استقلال می‌تواند با چند برد به لیگ برگردد/ بختیار در نتایج ابتدای فصل گم شد
رونالدو در بازی با سویا به راموس چه گفت؟
رونالدو در بازی با سویا به راموس چه گفت؟
هفته ۱۸ لالیگا؛ پیروزی سویا مقابل رئال مادرید
توهین دوباره به راموس در ورزشگاه خانگی سویا
ترکیب سویا – رئال مادرید
برقی: دوست دارم تراویتسا به ایران برگردد/ بازیکنان به جای پول از باشگاه، زمین و ملک دریافت کردند
بختیار رحمانی احتمالا به فولاد برگردد
اولین اکران رئال در سال نو با تحقیر سویا/درخشش ستاره نیمکت‌نشین

تازه های ورزش