لیگ برتر والیبال بانوان؛ بازیکن پارسه جریمه و محروم شد

لیگ برتر والیبال بانوان؛ بازیکن پارسه جریمه و محروم شد
لیگ برتر والیبال بانوان؛ بازیکن پارسه جریمه و محروم شد

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال «نگین شیرتری» بازیکن تیم پارسه تهران را 30 میلیون ریال جریمه و یک جلسه محروم کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، جلسه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال امروز سه شنبه به منظور رسیدگی به درخواست باشگاه دانشگاه آزاد مبنی بر اتخاذ تصمیم برای «نگین شیرتری» بازیکن تحت قرارداد این باشگاه تشکیل شد.

بر اساس این گزارش، شیرتری پس از امضای قراردادی که مبلغ در آن درج نشده و در استان تهران نیز ثبت نشده است، از همکاری با تیم دانشگاه آزاد صرف نظر کرده و با تیم پارسه تهران قرارداد بسته است.

پس از استماع اظهارات حاضرین در نشست، کمیته انضباطی رای خود را به شرح زیر صادر کرد:

« نظر به اینکه نگین شیرتری در مسابقات لیگ والیبال بانوان سال 1395 با باشگاه دانشگاه آزاد اسلامی قرارداد یکساله منعقد کرده است و صرف نظر از اینکه مطابق اظهارات طرفین این قرارداد بدون درج مبلغ امضاء شده بود، که از این جهت دچار اشکال به نظر می‌رسد، مطابق تبصره 16 ذیل ماده 7 آئین نامه نقل وانتقال بازیکن، قراردادی مورد تائید سازمان لیگ است که کادر فنی و بازیکنان در هیات والیبال استان و بعد در سازمان لیگ حاضر شده و در حضور نماینده تام الاختیار هیات و سازمان لیگ قرارداد امضاء و اثر انگشت آنها ثبت شده باشد، که قرارداد بازیکن یاد شده درهیات والیبال ثبت نشده است. بنابراین قرارداد بازیکن با باشگاه دانشگاه آزاد غیرقابل استناد به نظر می رسد. از سوی دیگر از آنجا که خانم نگین شیرتری قبل از تعیین تکلیف درخصوص قرارداد با باشگاه دانشگاه آزاد مبادرت به انعقاد قرارداد با باشگاه پارسه تهران کرده که این قرارداد در هیات والیبال استان تهران به ثبت رسیده است و این عمل او مخالف مقررات آئین نامه سازمان لیگ بوده است. درنتیجه با استناد به ماده هفت آئین نامه انضباطی و با اختیارات حاصله از بند 2-39 از ماده 10 آئین نامه انضباطی بازیکن یاد شده به یک جلسه محرومیت و سی میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین ببینید
با بازیکن جدید پرسپولیس آشنا شوید +عکس
الزام همه شرکت‌های نهادهای نظامی و خیریه‌ها برای ارائه اطلاعات به سازمان بورس/ جریمه تا 250 میلیون تومانی در انتظار متخلفان
بازیکن سابق پرسپولیس در نفت آبادان (عکس)
معرفی بیست داستان برتر سومین جایزه ادبی بهرام صادقی
برخورد پلیس با موتورسیکلت‌های دارای بارهای غیرمتعارف/ جریمه 10 هزار تومانی برای تخلف در شهرها
دوقطبی شدن فضای شهری پایتخت/طرد طبقات محروم/فقرا جرات پا گذاشتن به مناطق عیان‌نشین را ندارند
بانک کشاورزی، بانک برتر در خدمت‌ به ایثارگران
مذاکره داورزنی با گزینه جدید هدایت تیم ملی والیبال
برای طرح ترافیک نیازی به اخذ معاینه فنی برتر نیست
آغاز نیم فصل دوم لیگ برتر والیبال بانوان از 21 بهمن

تازه های اخبار