تجلیل از 3 خانواده شهید ورزشکار در شهرستان کامیاران

تجلیل از 3 خانواده شهید ورزشکار در شهرستان کامیاران
تجلیل از 3 خانواده شهید ورزشکار در شهرستان کامیاران

به گزارش ایلنا، مسئولان ورزشی و فرهنگی استان و شهرستان کامیاران شامگاه سه شنبه 9 آذرماه از خانواده 3 شهید ورزشکار کامیاران، دیدار و از آنها تجلیل کردند.

آئین تکریم و تجلیل در راستای برنامه‌های هفته بسیج با حضور معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان و رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان، معاون فرماندار، جانشین فرماندهی سپاه و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کامیاران صورت گرفت. 

مسئولان با حضور در منزل خانواده های شهدای ورزشکار کامیارانی، میثم محسنی فرد، زانیار صحرایی و کورش مرادی به مقام شامخ این شهیدان، ادای احترام کردند.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان در این دیدار گفت: قهرمانان اصلی و پهلوانان واقعی، شهدا و ایثارگران 8 سال دفاع مقدس هستند و نام‌آوران ورزشی ایران اسلامی باید، غیرت، ایستادگی و اخلاق آنان را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.

هیرش رضایی تاکید کرد: ما آنگونه که شایسته بود، قدردان نعمت بزرگ استقلال، آزادی و اقتدار نظام اسلامی که حاصل خون شهدا و ایثارگران است، نبوده‌ایم و این حضور و دیدارها، تجدید بیعت با آرمان‌های مقدس امام شهدا و شهیدان است.

گفتنی است در پایان سفر به کامیاران، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان و رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان کردستان در راستای برنامه های هفته بسیج با فرماندار شهرستان دیدار کردند.

شایان ذکر است شهید زانیار صحرایی در کوه‌ های زرنه اطراف کامیاران، میثم محسنی فرد در اردوگاه رزمی علی آباد قم در جریان مانور و کورش مرادی نیز در منطقه عملیاتی سقز به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

همچنین ببینید
تقدیر بانک تجارت از خانواده شهدای مدافع حرم
هزینه‌ داروهای "سرطانی" خانواده‌ها را گرفتار می‌کند / تولید داروی ایرانی همطراز اروپایی
دیدار سرزده روحانی با خانواده شهدا
شهرستان ری قابلیت استان شدن را دارد
بازدید از کارگاه های ساختمانی شهرستان ساری
محسنی اژه ای:حساب‌های قوه قضائیه در زمان آیت‌الله یزدی افتتاح شده است/آملی لاریجانی گفته در رسیدگی به اتهام برادرم هیچ‌گونه ملاحظه‌ای نشود/برخی تصور می‌کردند اعضای خانواده هاشمی محاکمه نشوند /به جای آفتابه‌دزدها سراغ دانه‌درشت‌ها رفتیم

تازه های اخبار