اظهار نظر صریح یورگن کلوب درباره سردار آزمون

سرانجام یورگن کلوب با سئوالی درباره خرید ستاره ایرانی مواجه شد و آن را رد نکرد.

احسان خراسانی:یکی دو ماهی هست که با درخشش سردار آزمون در لیگ قهرمانان اروپا بحث احتمال انتقالش به لیورپول انگلستان قوت گرفته. سردار بعد از سه فصل بازی در لیگ روسیه حالا جوان اول فوتبال این کشور شده و با تیم شگفتی سازش روستوف توانسته گلزنی به اتلتیکو مادرید و بایرن مونیخ را تجربه کند و لقب مسی ایران را بگیرد.

اولین بار این گاردین بود که نوشت استعدادیاب های لیورپول سردار را زیر نظر دارند و قرار است این بازیکن ایرانی در ژانویه به شهر بندری انگلستان و تیم محبوب این شهر برود اما اولین گفت و گوی کلوب درباره زمستان نشانی از این خرید نداشت.

او ترجیح داد بگوید برای تیمش وینگر می خواهد. آن زمان البته هنوز تعداد مصدومان خط حمله تیمش این قدر زیاد نشده بودند و هنوز کوتینیو را هم از دست نداده بود.

البته خود سردار هم که حالا قیمت انتقالش را نزدیک ٤ میلیون یورو تخمین می زنند با اینکه گفته بود شیفته بازی در لیورپول و کار با کلوب است اما تاکید داشت پیشنهادی رسمی برای انتقال نداشته است.

این بار اما کار از شایعه گذشته و در کنفرانس خبری در لیورپول، بعد از بازی شب گذشته حذفی تیم بندری، از کلوب درباره آزمون پرسیدند.ESPN این ماجرا را روایت کرده است.

از کلوب درباره مصدومیت کوتینیو و احتمال جذب گزینه های تازه مثل سردار آزمون پرسیدند و اسم سردار را به صراحت آورده اند که کلوب پاسخ داده:«ما همیشه استعدادهای بالقوه را زیر نظر داریم اما این به معنای خرید آنها نیست. کلوپ ادامه داد: ما به طور تمام وقت در حال کار هستیم و بخشی از این کار زیر نظر گرفتن بازار نقل و انتقالات و استعدادهاست اما این به معنای این نیست که ما حتماً آن بازیکنان را به خدمت خواهیم گرفت، بلکه ما فقط می خواهیم از اتفاقات اطراف خود مطلع باشیم، در واقع من بازیکنان مد نظر شما را حتی قبل از مصدومیت کوتینیو زیر نظر داشتم اما باز هم می گویم این لزوماً به معنای اضافه شدن آنها به لیورپول نیست.»

 سرمربی آلمانی لیورپول احتمال خرید یار ایرانی را رد نکرده و گفته:«ما از هم اکنون خیلی از برنامه‌های خود را چیده‌ایم مانند برنامه های تابستان و حتی محل اردوی تیم اما در خصوص خرید بازیکن جدید همه چیز به شرایط تیم و اینکه آیا باز هم بازیکنی مصدوم خواهد شد یا خیر بستگی دارد. »

شرط این انتقال اما شرایط باشگاه انگلیسی است:« تازمانی که فکر می کنم بازیکنان جوان ما می‌توانند جای مصدومان را پر کنند به خرید بازیکن جدید فکر نمی‌کنم اما هر زمانی که به این نتیجه رسیدم بازیکن جدید نیاز داریم این کار را خواهم کرد و در غیر این صورت قرارداد جدید بسته نخواهد شد. »

همچنین ببینید
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره قرارداد با آدیداس
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره قرارداد با آدیداس
اقدام رسمی لیورپول برای جذب آزمون
پیش بینی افشین قطبی درباره تیم ملی
سردار بهترین بازیکن دور اول لیگ روسیه
اقدام رسمی لیورپول برای جذب سردار آزمون
پست اینستاگرامی کریمی و گل محمدی درباره روز معلول
آزمون: مگر من مدیر برنامه طارمی هستم؟
سردار گزینه بهترین بازیکن نیم‌فصل روسیه
آزمون بهترین بازیکن دور اول لیگ روسیه

تازه های ورزش