بازیگر ایرانی که دوست دارد نقش دونالد ترامپ را بازی کند

بازیگر ایرانی که دوست دارد نقش دونالد ترامپ را بازی کند

بهرنگ علوی بازیگر سریال «هشت و نیم دقیقه» و «معمای شاه» درباره نقش‌هایی که در سینما داشته است، گفت: «وقتی فیلمنامه‌ای می‌خوانم دنبال نقشی می‌گردم که قلابم روی آن گیر کند. خیلی دوست دارم نقش‌های اصلی را هم ایفا کنم، اما هنوز این اعتماد به وجود نیامده است. اولین فیلم جدی که بازی کردم «دربند» بود و با این فیلم صاحب شناسنامه شدم و به دنبال آن تمام نقش‌هایم که پیشنهاد ‌شد مشابه همان کاراکتر بهرنگ فیلم «دربند» بود و به همین خاطر هم کار نکردم و صبر کردم تا روح‌الله حجازی نقشی را در «مرگ ماهی» به من پیشنهاد کند که از «دربند» دور باشد و بعد هم فیلم‌های «لانتوری» و «امکان مینا» را کار کردم که هرکدام فضای متفاوتی داشتند.
علوی یادآور شد: «یکی از اتفاقات جالبی که سال گذشته برایم رخ داد، ایفای یک سه گانه نقش‌های سیاسی با سه تفکر مختلف درباری سریال «معمای شاه»، آقازاده فیلم «لانتوری» و یک مامور اطلاعات نفوذی میان مجاهدین خلق فیلم «امکان مینا» بود که هیچ کدام شبیه هم نبودند. از وقتی که سیاستمدارها در جهان امروز سلبریتی شدند، من هم تصمیم گرفتم نقش‌های سیاسی را تجربه کنم که در این بین در طول یک سال گذشته سه گانه نقش‌های سیاسی رو با سه کاراکتر و سه ایدئولژی مختلف تجربه کنم و حالا بعد از نقش حسین فردوست دوست دارم نقش ترامپ را هم بازی کنم.

منبع : رکنا

همچنین ببینید
اما استون شانس اول اسکار بهترین بازیگر زن
ایمیل تهدیدآمیز به سینماگران برای پوشش ندادن مراسم تحلیف ترامپ
بازیگر پیشکسوت در آی. سی. یو بستری شد +عکس
عکس/حضور دو بازیگر معروف تلویزیون در محل حادثه پلاسکو
حضور شبانه یک بازیگر در محل حادثه پلاسکو
عکس: دوره گردی خواننده ایرانی قبل از خوانندگی!
تهدید سینماگران برای پوشش مراسم تحلیف ترامپ
بازیگر «کانی مانگا» و «دلیران تنگستان» در بیمارستان بستری شد
حضور شبانه یک بازیگر خانم در محل حادثه پلاسکو
وحیدزاده: سیستم اجرایی جشنواره فیلم فجر اشکال دارد و باید دچار تغییر شود/ نمایش استانی فیلم های جشنواره به صاحبان فیلم آسیب وارد می سازد

تازه های فرهنگ و هنر