تجاوز مرگبار ناپدری بی‌رحم به دختر خوانده اش در خانه

تجاوز مرگبار ناپدری بی‌رحم به دختر خوانده اش در خانه
هتک حرمت اقدام بی شرمانه و زننده ناپدری  بی‌رحم  با دختر خوانده اش در خانه
ناپدری بی‌رحم در پی ضرب و شتم و تجاوز وحشیانه پس از ازدواج مجدد منجر به مرگ دختر خوانده ۴ ساله خود در کارونیای شمالی شد.

“جاناتان ریچاردسون” ۲۵ساله براساس حکم دادگاهی که هفته گذشته برگزار شد در اتهام به قتل و تجاوز “تژان اسکیبا” ۴ ساله گناهکار شناخته و به اعدام محکوم شد.

“ریچاردسون” در مدت ۶ ماهی که مادر تژان سرگرم آموزش‌های نظامی برای خدمت به ارتش بود قربانی این جنایت را بارها و بارها مورد ضرب و شتم وحشیانه قرار می‌داد و درنهایت ۱۰روز مانده به اتمام آموزش‌های نظامی مادر تژان، با حمله وحشیانه و تجاوز جنسی به دختر ۴ ساله موجب مرگ وی شد.

این دختر ۴ ساله پس از تجاوز وحشیانه و ضرب و شتم قرار گرفتن بیهوش شد و همسایگان با سر و صداهای ایجاد شده وارد خانه شدند و این دختر را که بیهوش شده بود به بیمارستان انتقال دادند که متاسفانه بی‌فایده بود.

همچنین پزشکان در بررسی از بدن این دختر جای زخم‌های دلخراشی را پیدا کردند که ناشی از بریدگی با چاقو ،‌گاز گرفتن با دندان ،‌ته سیگار و . . . بود.

جاناتان در مدت شش ماهی که همسرش در سفر برای آموزش فنون نظامی برای خدمت به ارتش بود هیچ فرصتی برای آزار و اذیت و شکنجه‌های بی‌رحمانه و تجاوز بی‌شرمانه از دست نمی‌داد.

وی پس از چهارسال در دادگاه روز پنجشنبه و با وجود تمام تلاش‌های وکیل مدافع وی برای بی‌گناه جلوه دادن وی پس از گناهکار شناخته شدن به اعدام محکوم گردید.

همچنین مادر تژان نیز به دلیل غفلت از فرزند کوچک خود مورد اتهام قرار گرفت.

دوستان

همچنین ببینید
واژگونی مرگبار پراید در جاده الموت
رابطه پنهانی داماد خانواده با دختر 13 ساله و حاملگی وی
برخورد مرگبار پراید و وانت در شهرستان سراب
سانحه رانندگی مرگبار در آزادراه کرج – قزوین با 6 کشته
واژگونی اتوبوس حامل 40 دانش‌‌آموز دختر در همدان
آخرین وضعیت پرونده فوت دختر دانشجو در سیلاب خرم آباد
واژگونی اتوبوس ولوو، حامل دانش‌آموزان دختر در همدان/ توضیحات پلیس
۶ کشته در تصادف مرگبار اتوبان کرج-قزوین
تصادف مرگبار ال‌‌۹۰ و پژو ۴۰۵/ ۶ نفر کشته شدند

تازه های اخبار