آپدیت Grace UX برای گلکسی نوت 5 عرضه شد

با وجود اینکه ممکن است تمام گوشی‌های سری گلکسی بروزرسانی سیستم‌عامل اندروید نوقا را دریافت نکنند؛ اما هنوز برای دریافت بروزرسانی Grace UX شانس دارند.

یکی دیگر از محصولاتی که در حال حاضر، آخرین رابط کاربری سامسونگ را دریافت کرده، فبلت گلکسی نوت 5 است. Grace UX در حال حاضر به‌صورت یک بروزرسانی برای دارندگان گلکسی نوت 5 در کره جنوبی عرضه شده است و احتمالا در آینده‌ای نزدیک برای کشورهای دیگر نیز عرضه خواهد شد.

پس از نصب بروزرسانی جدید، تغییراتی هم در تجربه کاربری به وجود خواهد آمد و تعدادی از قابلیت‌های سیستم‌عامل نوقا به رابط کاربری این تلفن هوشمند اضافه خواهد شد. لازم به ذکر است که گلکسی نوت 5 در آینده بروزرسانی سیستم‌عامل 7.0 نوقا را نیز دریافت خواهد کرد؛ اما سامسونگ می خواهد در فرصتی که تا عرضه شدن این بروزرسانی وجود دارد، Grace UX را در اختیار کاربران قرار دهد تا از امکانات آن بهره ببرند.

Grace UX ابتدا به‌صورت پیش‌فرض روی گلکسی نوت 7 قرار داشت؛ اما سامسونگ قصد دارد به‌مرور زمان آن را برای محصولات دیگر خود نیز عرضه کند. از دیگر محصولاتی که Grace UX را دریافت می‌کنند؛ گلکسی اس 7، اس 7 اج و گرند پرایم مدل ۲۰۱۶ است.

رابط کاربری Grace مبتنی بر اندروید 6.0.1 است و قرار نیست تمام امکانات نوقا را به همراه داشته باشد؛ اما پس از نصب آن مشاهده خواهید کرد تجربه کاربری به‌مراتب بهتر می‌شود. هنوز مشخص نیست بروزرسانی جدید چه زمانی برای کشورهای دیگر در دسترس خواهد بود.

همچنین ببینید
سامسونگ سری گلکسی A نسخه 2016 را به اندروید 7 آپدیت می کند
ورود سرخ‌پوست مرده به پلی‌استیشنNow/ اولین وصله نرم‌افزاری برای بازی جی‌تی‌ای پس از 6 سال
سامسونگ گلکسی (A7 (2017 گواهی FCC را دریافت کرد
بی ام و تغییری اساسی برای نمایندگی‌های فروش خودرو در نظر دارد
صدورمجوز نقشه‌برداری با پهپاد برای اپل
با کاهش تقاضا برای آیفون 7، اپل سفارش ساخت این گوشی را کاهش می‌ دهد
سامسونگ برای دومین سال المپیاد تکنسین‌های ایران را برگزار می‌کند
موتورولا ماد مبتنی بر تانگو گوگل برای موتو زد عرضه خواهد کرد
اندروید نوقا برای سونی اکسپریا XZ عرضه شد
اپل برای رقابت با گوگل و بهبود سرویس نقشه خود از پهپاد استفاده می کند

تازه های علم و فناوری