دو گزینه نقل‌و انتقالاتی برانکو برای جایگزینی طارمی در نیم‌فصل!

 روزی که مهدی طارمی بر خلاف نظر برانکو و بنا بر تصمیم مدیریتی باشگاه پرسپولیس بعد از بازگشت از ترکیه به جمع سرخ پوشان پیوست، شاید کمتر کسی فکر می‌کرد که این بازیکن خیلی زود با فرصت سوزی‌هایش حوصله برانکو را آنقدر سر ببرد که پرفسور برای حل مشکل «گل نزنی» تیمش به دنبال راهکار های مختلف باشد.

در حالی که یک سوم از شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر سپری شده، حوصله برانکو رسما از فرصت سوزی‌های این بازیکن سر رفت تا جاییکه یکی از مهمترین قسمت های آخرین مصاحبه برانکو به این بازیکن اختصاص داشت. گفتگویی که وی در جمع خبرنگاران و بعد از بازی با پیکان انجام داد.

این یک واقعیت است که پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی به دنبال جذب یک مهاجم تمام کننده و تمام عیار برای تیمش می گردد. دیروز نام «رحیم زهیوی» بعنوان گزینه سرخ پوشان مطرح شد و امروز نام «گادوین منشا»، مهاجم تیم پیکان. 

این که «زهیوی» و «منشا» واقعا در بین گزینه های پرسپولیس باشند یا نباشند، این که در نهایت یکی از این دو در پنجره نقل و انتقالات زمستانی سرخ پوش شوند یا خیر، هنوز به درستی مشخص نیست. اما همین که این اسامی مطرح می‌شود، ولو همراه با تکذیب شدن ثانویه، نشان دهنده این واقعیت است که فرصت سوزی‌های طارمی برای برانکو قابل تحمل نیست.

برانکو که تیمش در بازی با پیکان آنقدر فرصت از دست داد تا این تیم صدر جدول را از دست بدهد، تنها سه چهار بازی فرصت دارد تا نظر برانکو را نسبت به خودش عوض کند. وگرنه باید این انتظار را داشته باشد که سرمربی این تیم برای حل ریشه‌ای مشکل خط حمله تیمش از هر راهکاری استفاده کند. ولو شده این راهکار منجر به تنگ شدن جایگاه آقای گل فصل گذشته لیگ در ترکیب ثابت سرخ پوشان باشد.

مهر

همچنین ببینید
احمدزاده در تمرینات گروهی شرکت نکرد/ برنامه ویژه برای دیدار با پدیده
بدشانسی برای پرسپولیس!
ماموریت جدید برانکو برای رامین رضاییان
چرا بازی با تراکتور برای منصوریان حیثیتی است؟
برانکو دنبال جذب سه بازیکن در نیم فصل/ یک خارجی جدید در راه پرسپولیس
نبرد رئال‌مادرید و دورتموند برای صدرنشینی
دو گزینه نهایی هدایت ماشین سازان
پیش گویی به کمک موعود/خطر بزرگ برای رکوردهای پرسپولیس!
دوست نداشتم جای برانکو بودم/برف؟ آجر هم ببارد پرسپولیس برنده است
هووی جدید برای طارمی؛ مهاجم مورد علاقه برانکو را بشناسید

تازه های ورزش