جنگنده‌های صهیونیستی مواضع ارتش سوریه را بمباران کردند

جنگنده‌های صهیونیستی مواضع ارتش سوریه را بمباران کردند

به گزارش «رأی الیوم»، منابع رسانه‌ای اعلام کردند که جنگنده‌های اسرائیلی، بامداد امروز- چهارشنبه- با انجام دو حمله، انبار سلاح و مهمات ارتش سوریه و نیز منطقه‌‌ای در نزدیکی بزرگراه «بیروت- دمشق»، در حالی‌که تعدادی خودرو در حال حرکت بود را بمباران کردند.

این منابع تصریح کردند که در حمله دوم، که در نزدیکی بزرگراه بیروت- دمشق انجام شد، هیچ شخصیت امنیتی یا سیاسی هدف قرار نگرفت بلکه جنگنده‌های اسرائیلی این منطقه را به ادعای اینکه محموله‌های سلاح در راه انتقال به حزب‌الله بودند، بمباران کردند که در پی آن، کاروان خودروها آتش گرفت.

از سوی دیگر، برخی از پایگاه‌های سوری مدعی شده‌اند که این حملات از سوی جنگنده‌های اسرائیلی و از طریق آسمان لبنان انجام شده است؛ زیرا همزمان با انجام این حملات، صدای پرواز جنگنده‌ها در آسمان لبنان شنیده شده است.

پایگاه‌های وابسته به معارضان سوری نیز نوشته‌اند کاروان‌های نظامی حزب‌الله به شکل مستمر از بزرگراه بین‌المللی دمشق - بیروت استفاده می‌کنند و بیشترین جابه‌جایی‌های آنان در شب است. این پایگاه‌ها مدعی شده‌اند که احتمالا جنگنده‌های اسرائیلی نیروهای حزب‌الله را در حومه غربی دمشق هدف قرار داده‌اند.

تا کنون هیچ خبر رسمی و تأیید شده‌ای در این باره از سوی رسانه‌های رسمی سوریه یا رسانه‌های اسرائیلی منتشر نشده است.

5252

همچنین ببینید
هفت دهه بی ثباتی در منطقه حاصل حضور رژیم صهیونیستی
ایران و اسد باید از سوریه خارج شوند
هشدار رضایی به مسئولان درباره مواضع اخیر آل‌ سعود
برکناری اسد کلید حل بحران سوریه است!
خوزستانی ها سخنان رییس جمهور را قطع کردند
۲۶۴ نماینده مجلس، تمدید قانون تحریم‌های آمریکا را محکوم کردند
آزادی 369 روستای نینوا توسط ارتش عراق

تازه های اخبار