تازه داماد پدر و مادرش را در خیابان کتک زد +فیلم و عکس

آکاایران: تازه داماد پدر و مادرش را در خیابان کتک زد +فیلم و عکس

عابران وحشتزده از آنچه در خیابان شاهد آن بودند متعجب و بهت زده مانده بودند! به گزارش آکا ایران پسر ناخلف که بتازگی داماد شده پدر و مادرش را در جلوی دید همگان مورد ضرب و شتم قرار داد. زن و مرد میانسال در برابر کتکهای پسر بی رحمشان تنها میگریستند و با دستانشان از سر و صورت خود محافظت میکردند!

به گزارش آکاایران: این اتفاق هولناک از هم پاشیدن بنیانهای خانواده در چین را نمایش میدهد. پسر جوانی که از هدیه پدر و مادرش به مناسبت ازدواج اش ناراضی بوده آنها را در وسط خیابانی واقع در چین مورد ضرب و شتم قرار داد. فیلم این اتفاق وقیحانه را در لینک زیر میتوانید ببینید:

دانلود ویدیو

هر شخصی از اینکه پدر و مادرش با پول زحمت کشی برایش آپارتمان بخرند باید بسیار قدردان باشد، اما پسر ناسپاسی در شمال شرقی چین والدین خود را به بهانه کوچک بودن آپارتمانی که برای هدیه ازدواج اش دریافت کرده بود، در ملاعام مورد ضرب و شتم قرار داد.

,[categoriy]

ویدئوی تکان دهنده رفتار زشت و وقیحانه مرد جوان از خود راضی به سرعت در رسانه های اجتماعی چین انتشار یافت و مورد انتقاد کاربران بسیاری قرار گرفته است. به رغم رفتار زشت این پسر اما والدین اش مقابله به مثل نکرده و تنها دستان شان را روی سرشان حفاظ قرار دادند. بر اساس گزارش رسانه ها، شاهدان عینی این حادثه  زمانی که مطلع شدند وی پدر و مادرش را کتک می زند با مداخله سعی کردند جلوی این اقدام زشت را بگیرند که وی از محل متواری شد.

عابران این مرد جوان را تعقیب کردند و با رسیدن پلیس Police وی تحویل قانون Law داده شد. مرد خودخواه که توسط پلیس بازداشت شده در بازجویی اعتراف کرده به دلیل کوچک بودن آپارتمان اش کنترل خود را از دست داده و عصبانی شده است

مطالب مرتبط:

ضرب و شتم پیرزن بیچاره روز روشن در خیابان +تصاویر

پسری که مادرش را حلق آویز کرد و دار زد (عکس)

همچنین ببینید
عکس و گریم بهاره افشاری در فیلم جنجالی گشت ارشاد 2
فروشنده نامزد بهترین فیلمنامه در جشنواره جوایز فیلم آسیا
نیست شدن گوشی موبایل لیلا اوتادی سر فیلمبرداری فیلم جدیدش+عکس
(تصاویر و فیلم)نجات سگ ها در کره جنوبی
(تصاویر و فیلم)نجات سگ ها در کره جنوبی
(تصاویر و فیلم)نجات سگ ها در کره شمالی
(تصاویر و فیلم)نجات سگ ها در کره شمالی
گریم عجیب ترلان پروانه در فیلم فِراری در کنار محسن تنابنده
جشن تولد آزاده صمدی سر صحنه فیلم مهران مدیری + تصویر/در نبود شوهرم با پسری جوان دوست شدم و...
جشن تولد آزاده صمدی سر صحنه فیلم مهران مدیری + تصویر/در نبود شوهرم با پسری جوان دوست شدم و...

تازه های سرگرمی