"منشا" می‌آید تا ضعف طارمی پوشیده شود

"منشا" می‌آید تا ضعف طارمی پوشیده شود

پرسپولیسی ها مذاکره با "منشا" بازیکن پیکان را تکذیب کرده اند اما هر لحظه امکان دارد که این بازیکن پیراهن سرخ را بر تن کند. این احتمال وجود دارد كه سرخپوشان برای پوشش ضعف مهدی طارمی در گلزنی، این مهاجم را در اختیار بگیرند.

گروه ورزشی:منشا؛این نام برای پرسپولیسی ها خیلی آشناست.یکی از آن جهت که در بازی با پیکان حسابی مدافعان این تیم را خسته کرد و دیگری از آن جهت که شایعه شده این مهاجم گلزن قرار است پرسپولیسی شود.

به گزارش بولتن نیوز،همه چیز از بازی با پیکان شروع شد.پس از تعطیلات 28 روزه رقابت های لیگ برتر پرسپولیسی ها که صدرنشین رقابت های لیگ برتر بودند به امید اینکه پیکان را شکست می دهند و همچنان در صدر جدول باقی می مانند وارد این بازی شدند.اما همه چیز بر خلاف انتظارات آنها پیش رفت.این بار تیم مجید جلالی نه تنها دفاعی نبود بلکه با بازیکنی به نام گادوین منشا مدافعان پرسپولیس را بارها آزار داد.

از همان بازی بود که جرقه در ذهن پرسپولیسی ها زده شد تا این بازیکن را به خدمت بگیرند.ضعف گلزنی آنها در این فصل و افت فاحش مهدی طارمی باعث شده تا آنها برای بالا بردن روحیه او هم که شده باب مذاکره با مهاجمان دیگر را باز کنند.احتمالا به همین دلیل هم بود که شایعه شد سرخپوشان با منشا وارد مذاکره شده اند.

این اتفاق در حالی افتاده است که بلافاصله پس از انتشار این خبر پرسپولیسی ها انجام هرگونه مذاکره با مهاجم پیکان را تکذیب کردند اما در فوتبال ایران معمولا رسم بر این است که هر اتفاقی که می خواهد بیفتد ابتدا شایعه اش مطرح می شود و سپس آن اتفاق رخ می دهد.

همچنین ببینید
طارمی، رقیب جدید بیرانوند و رادوشوویچ/عکس
رونالدو هم مشکل طارمی را داشت
وعده طارمی به دوستان نزدیک
وعده طارمی به دوستان نزدیک/نگرانم نباشید، با یک گل برمی گردم!
مهمانان ویژه مهدی طارمی برای جلوگیری از شب زنده داری
یکی از یاغی‌ترین پرسپولیسی‌های تاریخ، امضا می‌دهد که طارمی آقای گل می‌شود!
طارمی بهترین مهاجم کنونی ایران است البته بعد از یک بازیکن
پروین: طارمی بعد از آزمون بهترین مهاجم ایران است
۲ مهمان ویژه که اجازه نمی دهند طارمی شب‌زنده‌داری کند!
مادر و خواهر طارمی در تهران، خودش متهم به شب زنده داری!

تازه های ورزش