پس لرزه های ادعای عجیب خداداد در برنامه نود

خداداد عزیزی در نوزدهمین سالگرد بازی ایران و استرالیا شب گذشته در برنامه نود اظهاراتی تکان دهنده را انجام داد. او از بحث جادوگری در فوتبال گفت و مصداق هایی را بر زبان آورد که در نوع خود جالب توجه بود؛ مواردی مانند طلسم کردن بازیکنان حریف و برنده شدن یک تیم در 7 مسابقه با استفاده از جادوگری. خداداد با لحن بامزه اش از باطل کردن طلسم با ریختن ادرار داخل زمین چمن سخن گفت و اینکه برخی مربیان و بازیکنان به موضوع جادوگری شدیدا اعتقاد دارند.


حرف های تکان دهنده خداداد عزیزی باعث شده تا فدراسیون فوتبال برای برخورد با موضوع جادوگری اقدام کند. در این رابطه حراست فدراسیون ظرف روزهای آینده اقدام به جمع آوری مستندات خواهد کرد.
محمدحسین حمیسی، رییس حراست فدراسیون فوتبال در این باره به می‌گوید: «اعتقاد شخصی ام بر این است که عده ای در فوتبال با مطرح کردن اینکه مثلا ما کمک می کنیم تا یک تیم خاص برنده شوند، دنبال کلاهبرداری و شیادی هستند. آنها پیشنهادهایی به باشگاه ها می دهند اما مدیران و مربیان نباید فریب این افراد را بخورند. چقدر خوب است که خداداد عزیزی برخی مسائل را در برنامه نود مطرح کرد اما باید این صحبت ها مستند باشد.»


او صحبت هایش را اینطور ادامه می دهد: «من با خداداد عزیزی تماس می گیرم تا مستندات حرف هایش را دریافت کنم. قطعا حراست فدراسیون این بحث را پیگیر می شود تا شیادان به دام بیفتند. وظیفه ما برخورد با موضوع جادوگری در فوتبال است. از باشگاه هایی که چنین افرادی به آنها مراجعه می کنند نیز می خواهیم به حراست فدراسیون اطلاع دهند تا بتوانیم با آنها برخورد کنیم.»

همچنین ببینید
اشتباه عجیب داور بازی پرسپولیس - گسترش/ هاوارد وب در لیگ ایران
اشتباه عجیب داور در عدم اخراج بازیکن گسترش
پرسپولیس 1 ـ گسترش صفر ؛ عجیب‌ترین داوری لیگ!
پرسپولیس 1 ـ گسترش 0؛ عجیب‌ترین داوری لیگ!
مشکل عجیب برای حضور دو مهره طلایی منصوریان در ترکیب استقلال
کی روش و ادعای عجیبی که فوتبال ایران را شوکه کرد+عکس
تغییر برنامه چند هفته از لیگ دسته اول فوتبال
تغییر برنامه دیدارهای چند هفته از لیگ دسته اول
کی‌روش در انتظار سرنوشت!/برای شب عید هیچ برنامه‌ای تأیید نشده است
برنامه پرسپولیس تا شروع بازی گسترش مشخص شد

تازه های ورزش