"منشا"پرسپولیسی واقعا نمی شود؟

"منشا"پرسپولیسی واقعا نمی شود؟

پرسپولیسی ها مذاکره با "منشا"بازیکن پیکان را تکذیب کرده اند اما هر لحظه امکان دارد که این بازیکن پیراهن سرخ را بر تن کند.

گروه ورزشی:منشا؛این نام برای پرسپولیسی ها خیلی آشناست.یکی از آن جهت که در بازی با پیکان حسابی مدافعان این تیم را خسته کرد و دیگری از آن جهت که شایعه شده این مهاجم گلزن قرار است پرسپولیسی شود.

به گزارش بولتن نیوز،همه چیز از بازی با پیکان شروع شد.پس از تعطیلات 28 روزه رقابت های لیگ برتر پرسپولیسی ها که صدرنشین رقابت های لیگ برتر بودند به امید اینکه پیکان را شکست می دهند و همچنان در صدر جدول باقی می مانند وارد این بازی شدند.اما همه چیز بر خلاف انتظارات آنها پیش رفت.این بار تیم مجید جلالی نه تنها دفاعی نبود بلکه با بازیکنی به نام گادوین منشا مدافعان پرسپولیس را بارها آزار داد.

از همان بازی بود که جرقه در ذهن پرسپولیسی ها زده شد تا این بازیکن را به خدمت بگیرند.ضعف گلزنی آنها در این فصل و افت فاحش مهدی طارمی باعث شده تا آنها برای بالا بردن روحیه او هم که شده باب مذاکره با مهاجمان دیگر را باز کنند.احتمالا به همین دلیل هم بود که شایعه شد سرخپوشان با منشا وارد مذاکره شده اند.

این اتفاق در حالی افتاده است که بلافاصله پس از انتشار این خبر پرسپولیسی ها انجام هرگونه مذاکره با مهاجم پیکان را تکذیب کردند اما در فوتبال ایران معمولا رسم بر این است که هر اتفاقی که می خواهد بیفتد ابتدا شایعه اش مطرح می شود و سپس آن اتفاق می افتد.

همچنین ببینید
پرسپولیسی ها در ایستگاه آتش نشانی تهران
صحبت‌های درگوشی پرسپولیسی‌ها درباره این بازیکن
ادای احترام پرسپولیسی‌ها به شهدای آتش‌نشان
ابتکار جالب پرسپولیسی‌ها برای همدردی با شهدای آتش‌نشان
طرح موزاییکی پرسپولیسی ها به یاد قهرمانان آتش نشان
طرح موزاییکی پرسپولیسی ها به یاد قهرمانان آتش نشان
ترس سپاهان از مذاکره پرسپولیسی ها با ستاره این تیم
بحران "سلفی بگیرها" این بار دامن کشتی‌گیر مصدوم را گرفت!
واکنش یک پرسپولیسی به جذب شهباززاده؛ دیگر مهاجم شش دانگ نمی‌خواهیم
عمق تأسف خودم را از آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو اعلام می‌دارم/ همه پرسپولیسی‌ها همراه با مردم ایران داغدار هستند

تازه های ورزش