مرگبارترین غذاهای ایتالیایی+تصاویر

مرگبارترین غذاهای ایتالیایی+تصاویر
به گزارش پارس نیوز،

کارشناسان در جدیدترین تحقیقات خود دریافتند بین تمامی کشور ها غذاهای ایتالیایی از میزان چربی بالاتری برخوردار است و می تواند باعث بروز سکته قلبی، افزایش چربی و فشار خون در افراد بویژه سایر ملیت ها شود.

گفتنی است، برخی از غذاهای مشهور کشور ایتالیا از جمله  انواع پاستا، پیتزا، راویولی، کیک پنیر و کیک های شکلات، پیاز سوخاری و حتی بعضی از سوپ ها دارای مقادیر بسیار بالایی از کالری است و میزان کالری آن از حد مجاز میانگین مصرف روزانه زنان و مردان بالاتر است.

مرگبارترین غذاهای ایتالیایی+تصاویر

کارشناسان هشدار می دهند بویژه اگر افراد در هر سه وعده اصلی غذایی از خوراکی های ایتالیایی استفاده کنند میزان کالری موجود درآن چهار برابر میزان استاندارد است.

کارشناسان به توریست ها و جهانگردان و نیز افرادی که به خوردن خوراک های ایتالیایی علاقه دارند توصیه می کنند در مصرف آنها جانب اعتدال را رعایت کنند.

مرگبارترین غذاهای ایتالیایی+تصاویر

کشور ایتالیا یکی از کشورهای دارای جاذبه توریستی در جهان است و همه ساله عده زیادی به آنجا سفر می کنند ، غذاهای ایتالیایی نیز در سطح جهان طرفداران فراوانی دارد اما مصرف آنها بیش از حد مجاز می تواند باعث بروز بیماری های مزمن و مرگبار در افراد شود.

مرگبارترین غذاهای ایتالیایی+تصاویر

به تازگی برخی از رستوران داران ایتالیایی تغییراتی در منوی غذاهای خود داده اند و از حجم کمتری از نمک، روغن و انواع سس ها استفاده می کنند تا مشتریان کمتربه بیماری های قلبی عروقی مبتلا شوند.

مرگبارترین غذاهای ایتالیایی+تصاویر

کارشناسان توصیه می کنند افراد در وهله اول از غذاهای بومی کشور خود استفاده کنند زیرا با ذائقه آنها متناسب است و برای سلامتی آنها مفید و در گام دوم اگر خواهان تجربه و امتحان غذاهای بین المللی هستند ، غذاهای سالم و رژیمی را انتخاب کنند تا سلامتی خود را از دست ندهند.

مرگبارترین غذاهای ایتالیایی+تصاویر
همچنین ببینید
رونمایی از شاسی بلند جدید مدیران خودرو در تهران/ تصاویر
یک آموزش جدید برای پلیس‌های زن چین / تصاویر
عماد افروغ:نمایش دادن برخی تصاویر در فیلم ها باید حکم حکومتی داشته باشند!
گربه ای که با شنا وزن کم می‌کند +تصاویر
هدیه کریسمس کابوس این کودک شد+تصاویر
خانه کوچک بازیگر خبر ساز شد+تصاویر
ثروتمندان جهان را بشناسید +تصاویر
خطای خلبان علت سقوط هواپیما در قرقیزستان + تصاویر
پژو 207 صندوق دار و دنا پلاس ، محصولات جدید ایران خودرو / تصاویر
رواج «سلفی مرگ» میان جوانان/ تصاویر

تازه های گوناگون