جزئیات انفجار یک کارگاه تولید تینر در شهریار

جزئیات انفجار یک کارگاه تولید تینر در شهریار

کریمی گفت: در ساعت ۲۱:۲۱ امشب حادثه انفجار در یک کارگاه تولید مواد شیمیایی به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی شهریار اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان پنج اکیپ را به محل حادثه اعزام کرد.

وی با بیان اینکه نخستین اکیپ آتش‌نشانی در ساعت ۲۱:۲۵ یعنی چهار دقیقه پس از اعلام حادثه به محل رسیدند، اظهار کرد: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که انفجار در یک کارگاه تولید تینر به مساحت حدود ۷۰۰ متر مربع رخ داده و شدت آن به حدی بود که سبب تخریب بخش‌هایی از این سوله و دیوارهای کارگاه شده است.

وی با بیان اینکه در پی این انفجار نور و صدای شدیدی در فضای اطراف به چشم خورده است، گفت: علت این انفجار و نور ناشی از آن انفجار یکی از بشکه‌های تینر بود.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهریار ادامه داد: آتش‌نشانان از چند جهت عملیات خود برای ایمن‌سازی و اطفای حریق را آغاز کرده و یک گروه از آنان نیز هم زمان شروع به جستجو در این محل برای یافتن مفقودان احتمالی کردند که خوشبختانه دقایقی بعد مشخص شد که هنگام وقوع انفجار کسی در کارگاه نبود است.

کریمی با بیان اینکه این حادثه مورد مصدوم یا فوتی نداشت، به ایسنا گفت: ‌آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل در ساعت ۲۲:۴۵ به عملیات خود خاتمه داده و محل را به عوامل انتظامی تحویل دادند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهریار افزود: علت این حادثه از سوی آتش‌نشانان شهریار در دست بررسی است.

۴۲۴۲

همچنین ببینید
خودروهای کم مصرف 3 سیلندر در آینده نزدیک تولید و عرضه می‌شود
لزوم پیشرفت سریع کسب دانش فنی تولید خودروهای برقی در سایپا
جزئیات دستورالعمل ناظر بر شرکتهای لیزینگ
بازارهای نفتی، نگران افزایش تولید آمریکا/قیمت طلای سیاه کاهش یافت
تولید نخستین واکسن نوترکیب انگلی دامی کشور در موسسه رازی
تولید و عرضه خودروهای کم‌مصرف با مشارکت آلمانیها
تاثیر عوارض گمرکی اقلام صادراتی بر تولیدات دام سبک و تولید ناخالص ملی
توفق تولید در یک خودروسازی
انفجار توام با آتش سوزی در کارگاه کفش در بلوار شهید شیرودی مشهد

تازه های اخبار