عضو فراکسیون امید: اصلاح‌طلبان هیچ سهم‌خواهی از دولت روحانی نکردند /حمایت‌مان در سال 96 مشروط نیست

عضو فراکسیون امید: اصلاح‌طلبان هیچ سهم‌خواهی از دولت روحانی نکردند /حمایت‌مان در سال 96 مشروط نیست

به گزارش خبرآنلاین به تازگی برخی اصلاح طلبان از مطرح شدن یک کاندیدای اصلاح‌طلب در کنار حسن روحانی برای انتخابات سال 96 حمایت کرده و آن را منطقی ارزیابی کرده است،‌ اما این اظهارنظر چندان با حمایت طیف اکثریت اصلاح‌طلبان همراه نشده است.

علیرضا رحیمی، نماینده مردم تهران در مجلس تاکید می‌کند: تنها کاندیدای جریان اصلاحات برای انتخابات 96 آقای روحانی است. این موضوع را بارها اعلام کرده‌ایم و مواردی که بعضا مطرح می‌شود که در کنار آقای روحانی فرد دیگری را هم معرفی کنیم غالبا یک مسیر انحرافی است که می‌خواهد جریان اصلاحات را تحت الشعاع قرار دهد.

رحیمی ادامه می‌دهد: آن انسجامی که در جریان اصلاحات وجود دارد، دست کم در دو نوبت اخیر در سطح ملی به نمایش گذاشته شد. اشاره من به دو انتخابات سال‌های 92 و 94 است. در مجلس انسجام و هم افزایی اصلاح‌طلبان به وضوح مشاهده می‌شود و من فکر می‌کنم در انتخابات 96 انسجام این جریان سیاسی به مراتب قوی تر از سال‌های پیشین باشد.

نماینده مردم تهران تاکید می‌کند: اظهارنظرهای متفرق و نظرات شاذی که گاهی مطرح می‌شود نظر جریان اصلاحات نیست و اظهار نظر فردی اشخاص است و البته هر فردی می‌تواند اظهار نظر کند.

وی می‌گوید: شوراهای هماهنگی سیاستگذاری جبهه اصلاحات،‌ نظراتشان را توسط خود شورا اعلام می‌کنند و به صورت فردی اعلام نمی‌کنند.

رحیمی حمایت از روحانی را همه جانبه دانسته و می‌گوید: اصلاح‌طلب‌ها هیچ گونه سهم خواهی از آقای روحانی نکردند، شرط گذاری هم نکردند. حمایت اصلاح‌طلبان نه به صورت مقطعی خواهد بود و نه به صورت مشروط.
213

همچنین ببینید
احزاب توانایی هدایت دولت‌ها به سمت تحقق مطالبات مردم را دارند؟
حجت‌الاسلام اکرمی: برجام آزمونی بود که نشان داد آمریکا به هیچ چیز پایبند نیست
پزشکیان: استیضاح وزیر راه قبل از بررسی موضوع عاقلانه نیست
کدسازی طب سنتی ایران در دنیا کلید خورد / «طب سوزنی» چینی نیست!
جنگ سوریه به خاطر حمایت دمشق از محور مقاومت است
محجوب : جنگ سوریه به خاطر حمایت دمشق از محور مقاومت است
فعالیت۸۰درصد کارخانجات فولادی با نصف ظرفیت/حمایت دولت ازخصولتی‌ها
"حجامت" نخستین قدم برای درمان یا حفظ سلامتی افراد نیست
عضو مجلس خبرگان: تیم اقتصادی روحانی کمتر برای کشور وقت می‌گذارد/ آخوندی "وزیر موفقی" نیست

تازه های اخبار