عضو فراکسیون امید: اصلاح‌طلبان هیچ سهم‌خواهی از دولت روحانی نکردند /حمایت‌مان در سال 96 مشروط نیست

عضو فراکسیون امید: اصلاح‌طلبان هیچ سهم‌خواهی از دولت روحانی نکردند /حمایت‌مان در سال 96 مشروط نیست

به گزارش خبرآنلاین به تازگی برخی اصلاح طلبان از مطرح شدن یک کاندیدای اصلاح‌طلب در کنار حسن روحانی برای انتخابات سال 96 حمایت کرده و آن را منطقی ارزیابی کرده است،‌ اما این اظهارنظر چندان با حمایت طیف اکثریت اصلاح‌طلبان همراه نشده است.

علیرضا رحیمی، نماینده مردم تهران در مجلس تاکید می‌کند: تنها کاندیدای جریان اصلاحات برای انتخابات 96 آقای روحانی است. این موضوع را بارها اعلام کرده‌ایم و مواردی که بعضا مطرح می‌شود که در کنار آقای روحانی فرد دیگری را هم معرفی کنیم غالبا یک مسیر انحرافی است که می‌خواهد جریان اصلاحات را تحت الشعاع قرار دهد.

رحیمی ادامه می‌دهد: آن انسجامی که در جریان اصلاحات وجود دارد، دست کم در دو نوبت اخیر در سطح ملی به نمایش گذاشته شد. اشاره من به دو انتخابات سال‌های 92 و 94 است. در مجلس انسجام و هم افزایی اصلاح‌طلبان به وضوح مشاهده می‌شود و من فکر می‌کنم در انتخابات 96 انسجام این جریان سیاسی به مراتب قوی تر از سال‌های پیشین باشد.

نماینده مردم تهران تاکید می‌کند: اظهارنظرهای متفرق و نظرات شاذی که گاهی مطرح می‌شود نظر جریان اصلاحات نیست و اظهار نظر فردی اشخاص است و البته هر فردی می‌تواند اظهار نظر کند.

وی می‌گوید: شوراهای هماهنگی سیاستگذاری جبهه اصلاحات،‌ نظراتشان را توسط خود شورا اعلام می‌کنند و به صورت فردی اعلام نمی‌کنند.

رحیمی حمایت از روحانی را همه جانبه دانسته و می‌گوید: اصلاح‌طلب‌ها هیچ گونه سهم خواهی از آقای روحانی نکردند، شرط گذاری هم نکردند. حمایت اصلاح‌طلبان نه به صورت مقطعی خواهد بود و نه به صورت مشروط.
213

همچنین ببینید
قرارگیری گفتگو در راس سیاست های دولت روحانی
گزارش سایت رهبری از الگوی سیاست خارجی نهضت آزادی/ دولت مهندس بازرگان «واقع‌بین» بود یا خط امام؟
ثبت شکایت رئیس دولت اصلاحات از سردار نقدی
دهدشتی مدیرکل روابط دولت و مجلس شد
درخواست ترکیه از دولت جدید آمریکا درباره گولن
پلمب ساختمان‌های غیر‌ایمن راه‌حل نیست/ اظهارات ترامپ رنگ و بوس نژاد‌پرستانه دارد
روحانی به انتقادات ترامپ از توافق هسته‌ای توجه نمی‌کند
پازل‌ اصلاح‌طلبان برای انتخابات شوراها /تدوین منشور انتخاباتی در جریان اصلاحات
پازل‌ اصلاح‌طلبان برای انتخابات شوراها/تدوین منشور انتخاباتی در جریان اصلاحات

تازه های اخبار