کمک به نیازمندان در قالب یک مسابقۀ تلویزیونی

به گزارش فرهنگ نیوز، این مسابقه هم مانند مسابقات مشابه مأموریت‌هایی را برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته است. اما تفاوت در همین مأموریت‌ها رقم می‌خورد. بنا بر اطلاعات موجود در سایت برنامه گروه‌های شرکت‌کننده در این مسابقه باید با گروه‌ها و افراد آسیب‌دیده اجتماعی مانند کارتن‌خواب‌ها، معتادین، کودکان کار، متکدیان و نظایر آن‌ها در شرایط واقعی زندگی کنند و درنهایت با شناسایی و انتخاب سوژه موردنظر از میان این گروه‌ها اقداماتی را برای بهبود زندگی این افراد انجام دهند. فرآیند حضور گروه‌ها در کنار سوژه‌ها و تلاششان برای بهبود وضعیت‌ آن‌ها توسط دوربین‌ مسابقه ضبط خواهد شد.

ثبت‌نام در این مستند-مسابقه برای تمامی افراد آزاد است؛ اما دانش‌آموختگان و دانشجویان علوم‌انسانی (رشته‌هایی مانند علوم‌اجتماعی، مددکاری اجتماعی و تعاون و رفاه اجتماعی) و همچنین تمامی افرادی که سابقه و تجربه کار در حوزه آسیب‌های اجتماعی و امور خیریه را دارند از امتیاز بیشتری برای شرکت در مسابقه برخوردار خواهند بود. گروه‌های برگزیده برای حضور در این مسابقه از میان تمامی گروه‌های ثبت‌نام کننده و از طریق فرآیند مصاحبه تخصصی انتخاب خواهند شد.

به نقل از روابط عمومی مستند-مسابقه دستم را بگیر فرآیند ثبت‌نام برای حضور در این مسابقه از شنبه 6 آذر 95 آغازشده و تا پایان آذرماه ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام در این مسابقه به نشانی اینترنتیwww.dastam.ir  مراجعه کنند.

همچنین ببینید
پخش مجموعه تلویزیونی «سایه روشن» از شبکه تهران
تقدیر از برنامه تلویزیونی«نبض دانشجو»
آخرین برنامه تلویزیونی ماچادو در ایران+عکس
شبکه تلویزیونی حرم رضوی آغاز به کار کرد
حاتمی‌کیا در پشت صحنه یک برنامه تلویزیونی در کربلا/عکس
جسد بازیگر تلویزیونی در هتل پیدا شد
حال و هوای سینماگران در مسیر "پیاده‌روی اربعین" بسیار معنوی است/احساسمان در قالب کلام نمی‌گنجد
مهمان تلویزیونی؛ خوانده یا ناخوانده؟!
محتوای سریالهای تلویزیونی باید تقویت شوند
رونمایی از تیپ جدید بازیگران تبلیغات تلویزیونی در تسنیم

تازه های فرهنگ و هنر