پسر معتاد مادرش را کشت وجنازه اش را سوزاند

پسر معتاد مادرش را کشت وجنازه اش را سوزاند
مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری پسری معتاد از اتباع افغان خبر داد که مادرش را با ضربه چاقو کشت و با همراهی دوست خود جنازه اش را سوزاند.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ در ۲۱ آبان سالجاری یکی از اتباع افغان با مراجعه به کلانتری۱۵۱ یافت آباد اعلام کرد که همسرش روز گذشته از منزل خارج و دیگر مراجعت نکرده است.
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فقدان افراد و به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
شاکی پرونده به کارآگاهان گفت: دیروز(۲۰آبان) که به خانه رفتم همسرم حضور نداشت و پسرم فرهاد گفت که به اتفاق یکدیگر برای تسویه حساب به محل کارش ( محل کار فرهاد ) رفتند و در مسیر بازگشت همسرم برای انجام خرید از وی جدا شده و پس از آن دیگر از او هیچ خبری نداریم.
با توجه به اظهارات شاکی پرونده ماموران به محل کار فرهاد در یک کارگاه چرخکاری در منطقه یافت آباد رفته و مشخص شد که در شهریورماه کار تسویه حساب انجام شده است.
صاحبکار گفت: فرهاد دیروز طی تماس تلفنی خواهش کرد در صورتیکه پدرش به سراغم آمد به دروغ عنوان کنم که وی بهمراه مادرش به مغازه آمده و پس از گرفتن مبلغ هشت میلیون ریال بابت تسویه حساب، رفته اند.
براساس این گزارش با محرز شدن کذب بودن اظهارات و گفته های فرهاد به پدرش، تحقیقات از وی در دستور کار کارآگاهان اداره یازدهم قرار گرفت اما مشخص شد که وی نیز از منزل خارج شده و دیگر مراجعتی نداشته است.
در تحقیقات میدانی از محل سکونت فرهاد مشخص شد که تعدادی از اهالی محل وی را بهمراه یکی از دوستانش در حال انتقال یک چمدان دیده و حتی یکی از همسایگان به آنها برای گذاشتن چمدان در داخل یک چرخ دستی کمک کرده است.
براساس این گزارش «ابراهیم . ش» ( ۱۵ ساله )، دوست فرهاد در ساعت ۱۱ هفتم آذرماه دستگیر و گفت که با فرهاد اقدام به استعمال حشیش می کنند.
وی در مورد ماجرای چمدان سنگین نیز اظهار کرد: بیستم آبان فرهاد تماس گرفت و خواست که به خانه شان بروم،؛جنازه مادرش که با چاقو کشته بود را به من نشان داد؛ ابتدا آثار خون را از روی زمین پاک کرده و جنازه را داخل یک چمدان گذاشتیم تا آنرا به محوطه سبزیکاری ببریم.
ابراهیم با اشاره به اینکه یکی از همسایگان نیز بی خبر برای قرار دادن چمدان بر روی چرخ دستی به کمک ما آمد، ادامه داد: وقتی به باغچه سبزیکاری رسیدیم فرهاد اقدام به آتش زدن جسد مادرش با بنزین کرد و پس از آن هر دو متواری شدیم.

*دستگیری فرهاد
براساس این گزارش سرانجام مخفیگاه فرهاد در یک سفره خانه سنتی در شهریار شناسایی و کارآگاهان با اخذ نیابت قضایی به این محل اعزام و عامل اصلی جنایت نیز در ساعت ۱۶ هفتم آذر دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.
فرهاد صراحتا به ارتکاب جنایت و در ادامه سوزاندن جسد مادرش اعتراف کرد و گفت: از چندی قبل مادرم به رفت و آمدها و همچنین نحوه هزینه درآمدم گیر داده بود و همین موضوع باعث شد تا در روز جنایت و در حالیکه از دستش عصبانی و خسته شده بودم ، در یک لحظه با چاقوی آشپزخانه حمله ور شده و ضربه ای را به پهلویش زدم و وی کشته شد.
سرهنگ کارآگاه حمید مکرم معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، در مورد این خبر گفت: با توجه به اعترافات صریح هر۲متهم از طریق شعبه هفتم بازپرسی دادسرای ناحیه ۲۷ تهران قرار قانونی صادر و متهم اصلی پرونده با قرار بازداشت موقت و برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

همچنین ببینید
جزئیات شلیک مرگبار پلیس به دو جوان معتاد در اهواز
نگاه چپ قتل مرد معتاد را رقم زد
معتاد بی‌پول خسته از اعتیاد، کجا ترک اعتیاد کند؟
مادران باردار معتاد، دیگر هنگام زایمان رها نمی‌شوند
ملیکا شریفی نیا عکس بی حجاب مادرش را منتشر کرد!
آماری از نوزادان معتاد نداریم/ واکنش به اظهارات شخصی مسئولان برای عقیم‌سازی زنان کارتن‌خواب
حرفهای پدر93ساله وزیر نیرو:در نماز به او اقتدا می کنم/من و مادرش را با ویلچر به حج برد+عکس

تازه های اخبار