کشف کالای قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و 700 میلیون ریال در لنجان

کشف کالای قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و 700 میلیون ریال در لنجان

خبرگزاری فارس: کشف کالای قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و 700 میلیون ریال در لنجان

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لنجان از کشف کالای قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال در این منطقه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از لنجان، رضا عرب‌عامری در جمع خبرنگاران با اشاره به کشف کالای قاچاق در شهرستان لنجان، اظهار کرد: اخیراً خبری مبنی بر انبار کردن کالای قاچاق در منطقه لنجان از طریق گزارش منابع به دست عوامل نیروی انتظامی شهرستان رسید.

وی افزود: پس‌ از آن بررسی دقیق و کارشناسی این موضوع در دستور کار نیروی انتظامی قرار گرفت و با انجام تحقیقات گسترده درستی این موضوع مشخص شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لنجان با بیان اینکه پس از انجام تحقیقات لازم و هماهنگی با مقام قضایی از محل مورد نظر بازرسی صورت گرفت، خاطرنشان کرد: در بازرسی از این انبار تعداد ۵۵ لوازم‌ خانگی قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال کشف و ضبط شد.

عرب‌عامری در پایان از دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد و یادآور شد: در بازرسی از محل مذکور تعداد زیادی کالای قاچاق نظیر یخچال، تلویزیون و لباسشویی کشف شد و یک نفر نیز در این رابطه دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.

وی در پایان تأکید کرد: وارد کردن کالای قاچاق خسارت‌های جبران‌ ناپذیری را برای واحدهای تولیدی داخلی به دنبال خواهد داشت و یقیناً نیروی انتظامی برای مقابله با چنین روندی و همچنین حمایت از تولید داخل از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد.

همچنین ببینید
8 میلیون حساب‌ بانکی بی‌نام و نشان/آغاز رونق افتتاح حساب‌های اجاره‌ای!
نشت گاز نانوایی ۲۰ مغازه را در تالش به آتش کشید/خسارت ۲۰ میلیارد ریالی حریق به بازار خطبه سرا
ابتلای ۷۸ میلیون نفر در جهان به ایدز/ این بیماری تا ۱۵سال دیگر ریشه‌کن می‌شود ؟
زنگنه: نفت بالای ۵۰ دلار تثبیت می‌شود/ افزایش ۱۰ میلیارد دلاری درآمد نفتی ایران
بلیط یک میلیون دلاری برای حضور در تحلیف ترامپ

تازه های اخبار