کشف کالای قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و 700 میلیون ریال در لنجان

کشف کالای قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و 700 میلیون ریال در لنجان

خبرگزاری فارس: کشف کالای قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و 700 میلیون ریال در لنجان

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لنجان از کشف کالای قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال در این منطقه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از لنجان، رضا عرب‌عامری در جمع خبرنگاران با اشاره به کشف کالای قاچاق در شهرستان لنجان، اظهار کرد: اخیراً خبری مبنی بر انبار کردن کالای قاچاق در منطقه لنجان از طریق گزارش منابع به دست عوامل نیروی انتظامی شهرستان رسید.

وی افزود: پس‌ از آن بررسی دقیق و کارشناسی این موضوع در دستور کار نیروی انتظامی قرار گرفت و با انجام تحقیقات گسترده درستی این موضوع مشخص شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لنجان با بیان اینکه پس از انجام تحقیقات لازم و هماهنگی با مقام قضایی از محل مورد نظر بازرسی صورت گرفت، خاطرنشان کرد: در بازرسی از این انبار تعداد ۵۵ لوازم‌ خانگی قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال کشف و ضبط شد.

عرب‌عامری در پایان از دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد و یادآور شد: در بازرسی از محل مذکور تعداد زیادی کالای قاچاق نظیر یخچال، تلویزیون و لباسشویی کشف شد و یک نفر نیز در این رابطه دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.

وی در پایان تأکید کرد: وارد کردن کالای قاچاق خسارت‌های جبران‌ ناپذیری را برای واحدهای تولیدی داخلی به دنبال خواهد داشت و یقیناً نیروی انتظامی برای مقابله با چنین روندی و همچنین حمایت از تولید داخل از تمام ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد.

همچنین ببینید
رشد ۸۷ درصدی ارزش کل معاملات بورس کالای ایران
24 هزار میلیارد ریال وام ازدواج پرداخت شده است / نرخ تورم دی ماه یک هشدار است
۱۰۰ میلیارد دلار خانه خالی در کشور وجود دارد/ به بهانه توسعه اطراف شهر ثروت ملت را بر باد دادند
حقوق ماهانه تا 1.5 میلیون تومان از مالیات معاف می‌شود
فروشندگان هر کیلو گرم ‌شکر را باید به قیمت 32 هزار ریال عرضه کنند
تراز حساب جاری به ۸۶۹۰ میلیون دلار رسید/نقدینگی ۱۰.۴ درصد رشد کرد
اعطای بیش از 140 هزار میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه های کوچک و متوسط
فروش بلوک پتروشیمی دماوند با افت ۱۱۱ میلیاردتومانی / هر سهم ۸۲۷ میلیون
200 فروشگاه در‌ طبقات پایین پلاسکو سالم هستند/ 60 مورد خسارت پرداخت کردیم/ پرداخت بیش از 300 میلیون تومان به مصوبه هیئت مدیره نیاز دارد
کدام داروها بیشتر قاچاق می شوند؟ / پزشکان از معضل های قاچاق دارو هستند!

تازه های اخبار