آموزش محبت ورزیدن

آموزش محبت ورزیدن

couple

اگر میخواهید در محبت ورزیدن استاد شوید پس با ما همراه شوید.

به گزارش آلامتو و به نقل از سپیده دانایی؛  آیا احساس می‌کنید رابطه‌تان با زوج‌تان برایتان یک عادت بدیهی شده؟ آیا ویژگی‌های آزاردهنده زوج‌تان بیشتر از جذابیت‌هایش توجه شما را به خود جلب می‌کند؟ خوب است اگر هر از گاهی روند فکری‌مان را بازسازی کنیم، قدمی به عقب برداریم و روی خوبی‌های زوج‌مان و رابطه‌مان با او فکر کنیم. اگر این فکرها را با او در میان بگذاریم هم که چه بهتر. چند کلمه خوب کوتاه راه درازی می‌رود.

می‌توانید امتحان کنید و این آخر هفته با صرف چند لحظه برای خوشحال‌کردنش کمی عشق و احساس مثبت اضافه به رابطه‌تان تزریق کنید؛ فقط با دو قدم ساده:

چند دقیقه زمان برای مکالمه از او بگیرید و این ویژگی‌ها را به او بگویید.

couple-1

۱. چند دقیقه زمان از روز را صرف تأمل کردن روی بهترین ویژگی‌های رفتاری شریک زندگی‌تان کنید. توانایی‌های او در چه زمینه‌هایی است؟ چه چیز در او بیشتر تحسین شما را برمی‌انگیزد؟ اگر می‌خواستید یک توصیه‌نامه برایش بنویسید چه می‌نوشتید؟ ۳ الی ۵ ویژگی پیدا کنید.

۲. چند دقیقه زمان برای مکالمه از او بگیرید و این ویژگی‌ها را به او بگویید. از او نخواهید مشابه این کار را برای شما انجام دهد. اگر خودش این کار را کرد خوب است. به او بگویید که فقط می‌خواستید، بداند چه چیزهایی را در مورد او دوست دارید و اینکه چیزی در مقابل گفتن این حرف‌ها نمی‌خواهید.


همچنین ببینید
آموزش انواع مدل موی ساده و زیبا برای کسانی که موی بلند دارند
آموزش قدم به قدم و تصویری طراحی ناخن با روش آسان و شیک
آموزش ساخت انگشتر بسیارزیبا وساده در خانه+تصاویر
آموزش درست کردن سه نوع گل با روبان +تصاویر
روش معجزه آسای آرایشی برای جوان سازی پوست خانم ها + آموزش مرحله به مرحله
آموزش پخت نان کدو حلوایی
آموزش انتخاب درست رنگ ها برای دکوراسیون داخلی منزل
آموزش بافت شال و کلاه دخترانه درخانه
آموزش مرحله ای تزیین ساعت با زنجیر+تصاویر
آموزش ساخت گل رز حرارتی +تصاویر

تازه های خانه و سبک زندگی