ملت ایران عزم راسخی در مبارزه بی‌امان با تروریسم و داعش دارند

ملت ایران عزم راسخی در مبارزه بی‌امان با تروریسم و داعش دارند
ملت ایران عزم راسخی در مبارزه بی‌امان با تروریسم و داعش دارند

سخنگوی وزارت امور خارجه با انتشار بیانیه‌ای به مناسبت تشییع پیکر پاک شهدای فاجعه تروریستی حلّه در خوزستان گفت که این جنایت هولناک خللی در عزم دولت و ملت ایران برای مبارزه بی امان با تروریسم و و بداندیشان منحط ایجاد نخواهد کرد.

به گزارش ایلنا، بهرام قاسمی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فاجعه حلّه عراق که منجر به شهادت ده‌ها تن از زائران اربعین حسینی (ع)، بویژه تعداد کثیری از هموطنان مقاوم و شهید پرور خوزستان شد، شهادت این عزیزان را به ملت ایران، مردم غیور خوزستان و تمامی بازماندگان قربانیان این جنایت هولناک تسلیت گفت. 

وی تصریح کرد: تروریسم تکفیری در ادامه تلاش‌های ننگین و ضد بشری خود، این بار زائران اربعین را بی رحمانه آماج حمله شوم و دهشتناک خود قرار داد و با پذیرش بی شرمانه مسئولیت این جنایت خونین، عزم دولت و تمامی آحاد ملت ایران را برای مبارزه ای مستمر و بی امان با این بد اندیشان منحط و درمان ناپذیر را مصمم تر از پیش خواهند دید.

سخنگوی وزارت امور خارجه در بخش دیگری از بیانیه خود تصریح کرد: حامیان، آمران و عاملان تروریسم بی دادگر و افسارگسیخته کنونی به خوبی می‌دانند که با هوشیاری تمامی ملت‌های بیدار منطقه سرنوشت شومی در انتظار آنان خواهد بود و بدانند این گونه اقدامات بی‌خردانه و کینه‌ورزی‌ها، فرجامی برای این خون آشامان نخواهد داشت.

همچنین ببینید
سرمایه‌گذاران برای فعالیت در ایران با کشوری ماجراجو روبرو نیستند
دومینوی کشف "گنج‌" در ایران از شایعه تا واقعیت!
هاشمی رفسنجانی: سرمایه‌گذاران برای فعالیت در ایران با کشوری ماجراجو روبرو نیستند
لاریجانی: ایران دشمن عربستان نیست
برگزاری بزرگترین مناقصه نفتی ایران/ ۲ شرط برای شل و توتال
سرکرده فرانسوی داعش به هلاکت رسید
۸۰ فروند بوئینگ در ۱۰ سال وارد ایران می‌شود
بهبود وضعیت بازار نفت و جهش دو دلاری قیمت نفت ایران

تازه های اخبار