ملت ایران عزم راسخی در مبارزه بی‌امان با تروریسم و داعش دارند

ملت ایران عزم راسخی در مبارزه بی‌امان با تروریسم و داعش دارند
ملت ایران عزم راسخی در مبارزه بی‌امان با تروریسم و داعش دارند

سخنگوی وزارت امور خارجه با انتشار بیانیه‌ای به مناسبت تشییع پیکر پاک شهدای فاجعه تروریستی حلّه در خوزستان گفت که این جنایت هولناک خللی در عزم دولت و ملت ایران برای مبارزه بی امان با تروریسم و و بداندیشان منحط ایجاد نخواهد کرد.

به گزارش ایلنا، بهرام قاسمی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فاجعه حلّه عراق که منجر به شهادت ده‌ها تن از زائران اربعین حسینی (ع)، بویژه تعداد کثیری از هموطنان مقاوم و شهید پرور خوزستان شد، شهادت این عزیزان را به ملت ایران، مردم غیور خوزستان و تمامی بازماندگان قربانیان این جنایت هولناک تسلیت گفت. 

وی تصریح کرد: تروریسم تکفیری در ادامه تلاش‌های ننگین و ضد بشری خود، این بار زائران اربعین را بی رحمانه آماج حمله شوم و دهشتناک خود قرار داد و با پذیرش بی شرمانه مسئولیت این جنایت خونین، عزم دولت و تمامی آحاد ملت ایران را برای مبارزه ای مستمر و بی امان با این بد اندیشان منحط و درمان ناپذیر را مصمم تر از پیش خواهند دید.

سخنگوی وزارت امور خارجه در بخش دیگری از بیانیه خود تصریح کرد: حامیان، آمران و عاملان تروریسم بی دادگر و افسارگسیخته کنونی به خوبی می‌دانند که با هوشیاری تمامی ملت‌های بیدار منطقه سرنوشت شومی در انتظار آنان خواهد بود و بدانند این گونه اقدامات بی‌خردانه و کینه‌ورزی‌ها، فرجامی برای این خون آشامان نخواهد داشت.

همچنین ببینید
تمایل ترامپ برای همکاری با روسیه در جنگ علیه داعش
تاکید ایران بر حل سیاسی بحران سوریه
رسانه ها نقش بی بدیلی در آگاهی بخشی به جامعه دارند
ایران موضوع گفت‌وگوی نتانیاهو و ترامپ
عروسی‌های میلیاردی در ایران !
ایران خودرو در صدر 100 شرکت برتر قرار گرفت
ایران خودرو در صدر ۱۰۰ شرکت برتر قرار گرفت
تولید نفت ایران ۱۵ هزار بشکه افزایش می‌یابد
تحویل 20 هزار محصول ایران خودرو با مدل96

تازه های اخبار