حضور صادقی در دادسرا داوطلبانه بوده است

نایب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت که حضور محمود صادقی در دادسرای فرهنگ و رسانه داوطلبانه بوده و مقرر شده موارد اتهامی از طریق هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان به وی ابلاغ شود.

محمدرضا تابش در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: متأسفانه در انتشار خبر مربوط به حضور جناب آقای دکتر صادقی نماینده تهران در دادسرای رسانه رعایت انصاف نشده است. ایشان صبح امروز ابتدا برادرشان را که وکیل دادگستری و وکیل ایشان است به دادسرا فرستادند و بعد از آن، داوطلبانه و برای پاسداشت قانونی که مجلس شورای اسلامی وضع می‌کند دردادسرای رسانه حضور یافتند.

وی افزود: در جریان حضور آقای صادقی در دادسرا ضمن مذاکره با آقای قطبی - سرپرست دادسرای رسانه - و دادستان محترم، که از حسن نظر آن‌ها در حل مسأله تشکر می‌شود، موضوعات مطروحه در رابطه با آقای صادقی مورد بحث و مذاکره قرار گرفت و مقرر شد موارد اتهامی از طریق هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان به ایشان ابلاغ شود و ایشان در هر مرحله با تشخیص هیأت نظارت در دادسرا حاضر شوند و به ابهامات و سوالات پاسخ دهند.

همچنین ببینید
نامه‌ فاضل لاریجانی تکلیفی برای دادسرا ایجاد نمی‌کند/پرونده مشترک او و مرتضوی همچنان مفتوح است
احضار 30 نفر به دادسرا در پرونده املاک شهرداری/فرصت کافی به دولت دادیم اما لیستی ارائه نکردند
کمال خرازی: ایران همواره خواهان برقراری امنیت و ثبات در منطقه بوده است
رضایی: در مذاکرات بعدی اقتصاددانان هم باید حضور داشته باشند
در مذاکرات بعدی اقتصاددانان هم باید حضور داشته باشند
يازدهمين نمايشگاه بين‌المللي قطعات خودرو با حضور سايپا
صادقی:نمی‌توان قانون را به انسان‌ها تحمیل کرد باید خود بپذیرند/ بندگی و بردگی انسان را حقیر می‌کند/در اسلام رهبری شخص مادام العمر نیست
محمود صادقی: از رییس قوه قضاییه عذرخواهی می‌کنم/ خوشحال می‌شوم به درجه شهادت نائل شوم

تازه های اخبار