واکنش امیرحسین صادقی به درگذشت بازیکن دوست داشتنی

امیرحسین صادقی در خصوص بازی پیکان و ذوب‌آهن که خودش در این بازی حضور ندارد، اظهار داشت: «متأسفانه به دلیل سه اخطاره بودن از حضور در این بازی محروم هستم، اما تیم‌مان شرایط خوبی دارد. امیدوارم در بازی روز جمعه نمایش خوبی داشته باشیم و با بیشترین امتیاز از اصفهان به تهران برگردیم.»

مدافع پیکان که در بازی هفته گذشته مقابل پرسپولیس با گادوین منشا، هم‌تیمی خودش درگیر شد در واکنش به این مسئله و اختلافی که بین آنها به وجود آمد، گفت: «ما مشکلی با یکدیگر نداشتیم و نداریم. اتفاقی که افتاد، چیزی بود که امکان دارد در هر بازی برای هر بازیکن و تیمی رخ دهد.»

صادقی که فصل گذشته در کنار فلیپه ماچادو، مدافع برزیلی صبا حضور داشت درباره درگذشت این بازیکن در سانحه هوایی کلمبیا خاطرنشان کرد: «از صبح امروز که این خبر را شنیدم، خیلی امیدوار بودم که درگذشت ماچادو شایعه باشد، اما وقتی خبرگزاری‌ها را خواندم دیدم متأسفانه این خبر درست است و خیلی ناراحت شدم.»

وی افزود: «ماچادو جزو بازیکنان محجوب و از آن برزیلی‌های دوست داشتنی بود. او از خیلی از بازیکنانی که کنارم بازی کردند، دلسوزتر و خونگرم‌تر بود. اکنون جای او خالی است و امیدوارم خداوند به همسر و فرزندش صبر بدهد. ماه صفر رو به پایان است و امیدوارم این آخرین حوادث به این شکل باشد.»

مدافع فصل گذشته صبا در پاسخ به این سؤال که آیا پس از جدایی ماچادو از صبا و حضورش در تیم چاپِکونز برزیل با او در ارتباط بود یا نه، گفت: «بله، از واتس‌آپ با هم در تماس بودیم و چند بار به او پیام داده بودم، اما اکنون متأسفانه جز ناراحتی و تأسف چیزی نمی‌توان گفت.»

تسنیم

همچنین ببینید
واکنش مجید جلالی به انتقال"گادوین منشا" به پرسپولیس
رضائیان در ژست بازیکن فیکس/عکس
مسی، بهترین بازیکن دور گروهی لیگ قهرمانان
گردان: فردا سرد‌است دوست‌دارم پرکار باشم
چهار بازیکن از فهرست استقلال خط خوردند
5 بازیکن ارزشمند فوتبال از دید فرانس فوتبال
زیدان: دوست ندارم به یوونتوس بخوریم
واکنش میناوند به دو اتفاق جنجالی اخیر فوتبال ایران+عکس
بازیکن مدنظر کی‌روش به تیم ملی سوئد دعوت شد
محرومیت 12 جلسه‌ای برای کتک‌کاری بازیکن حریف+عکس

تازه های ورزش