واکنش امیرحسین صادقی به درگذشت بازیکن دوست داشتنی

امیرحسین صادقی در خصوص بازی پیکان و ذوب‌آهن که خودش در این بازی حضور ندارد، اظهار داشت: «متأسفانه به دلیل سه اخطاره بودن از حضور در این بازی محروم هستم، اما تیم‌مان شرایط خوبی دارد. امیدوارم در بازی روز جمعه نمایش خوبی داشته باشیم و با بیشترین امتیاز از اصفهان به تهران برگردیم.»

مدافع پیکان که در بازی هفته گذشته مقابل پرسپولیس با گادوین منشا، هم‌تیمی خودش درگیر شد در واکنش به این مسئله و اختلافی که بین آنها به وجود آمد، گفت: «ما مشکلی با یکدیگر نداشتیم و نداریم. اتفاقی که افتاد، چیزی بود که امکان دارد در هر بازی برای هر بازیکن و تیمی رخ دهد.»

صادقی که فصل گذشته در کنار فلیپه ماچادو، مدافع برزیلی صبا حضور داشت درباره درگذشت این بازیکن در سانحه هوایی کلمبیا خاطرنشان کرد: «از صبح امروز که این خبر را شنیدم، خیلی امیدوار بودم که درگذشت ماچادو شایعه باشد، اما وقتی خبرگزاری‌ها را خواندم دیدم متأسفانه این خبر درست است و خیلی ناراحت شدم.»

وی افزود: «ماچادو جزو بازیکنان محجوب و از آن برزیلی‌های دوست داشتنی بود. او از خیلی از بازیکنانی که کنارم بازی کردند، دلسوزتر و خونگرم‌تر بود. اکنون جای او خالی است و امیدوارم خداوند به همسر و فرزندش صبر بدهد. ماه صفر رو به پایان است و امیدوارم این آخرین حوادث به این شکل باشد.»

مدافع فصل گذشته صبا در پاسخ به این سؤال که آیا پس از جدایی ماچادو از صبا و حضورش در تیم چاپِکونز برزیل با او در ارتباط بود یا نه، گفت: «بله، از واتس‌آپ با هم در تماس بودیم و چند بار به او پیام داده بودم، اما اکنون متأسفانه جز ناراحتی و تأسف چیزی نمی‌توان گفت.»

تسنیم

همچنین ببینید
واکنش پرسپولیس به توافق با شهباززاده
استارت رضاییان در روزی که برانکو تشویق شد/ حضور بازیکن بلاتکلیف
واکنش دفاع راست استقلال به آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو
واکنش علی کریمی به آتش سوزی ساختمان پلاسکو
استقلال در حد مدعی قهرمانی هم نیست/ این تیم فقط 2 بازیکن بزرگ دارد
دغدغه برانکو برای جذب بازیکن جدید
دغدغه برانکو برای جذب بازیکن جدید
بازیکن تکنیکی مدنظر استقلال مورد خشم سرمربی اش قرار گرفت
حمله شدید سعداوی به بازیکن پرسپولیس
بازیکن جداشده استقلال از پیشنهاد پرسپولیس خبر داد

تازه های ورزش