سارا خادم الشریعه پس از شکست مقابل نفر دوم جهان/ دچار غرور نشدم

سارا خادم الشریعه پس از شکست مقابل نفر دوم جهان/ دچار غرور نشدم

سارا سادات خادم الشریعه هنوز شانس پیروزی در مسابقات جایزه بزرگ روسیه را دارد و فردا در مرحله دهم به مصاف اولگا گیریا از کشور میزبان می رود.

او بعد از ناکامی امروز برابر حریف قدرتمند چینی در مورد این بازی و گیریا با خبرنگار بانک ورزش به صحبت پرداخت که در ادامه می خوانید.

سارا خادم درباره دیدار با جو ونجون گفت: خب امروز چون بعد از یک روز استراحت بود، هر دو برای بازی مقابل هم تدارک دیده بودیم. از شروع بازی کمی تحت فشار بودم ولی این مسابقه تقریبا متعادل پیش می‌رفت و زمان هر دوی ما خیلی کم بود. در تنگی زمان اشتباهاتی انجام دادم که باعث باختم شد ولی در کل، ونجون امروز از من خیلی بهتر بازی کرد. با حریف فردایم هم امتیاز هستم و بازی در رده‌بندی خیلی مهم است.

نماینده 19 ساله شطرنج کشورمان در جایزه بزرگ بانوان در مورد اولگا گیریا حریف 25 ساله خود از روسیه در مرحله دهم مسابقات گفت: اولگا گیریا حریف فردای من از روسیه در تیم‌ملی این کشور هم حضور دارد. الان در رده چهارم و پنجم مسابقات مشترک هستیم.

نایب قهرمان جوانان جهان درباره اینکه بعد از بازی جوانمردانه مقابل ژوکووا و تساوی زودهنگام با او، مورد تعریف و تمجیدهای زیادی از طرف مسوولان و رسانه‌ها قرار گرفته و این موضوع باعث غرور کاذب او نشده است؟ اظهار داشت: نه واقعا، اینطور نبود. در هر صورت جو ونجون قویترین بازیکن این جدول است و در بازی امروز من تمام تلاشم را کردم.

251 41

همچنین ببینید
درخواست آمریکا و اوکراین برای میزبانی کشتی آزاد باشگاه‌های جهان‎
شکست الاهلی مقابل صدرنشین با حضور جباری
نامزدهای بهترین مربی جهان مشخص شدند
توقف تراکتورسازی مقابل گربه سیاهش / قلعه نویی صدر جدول را به برانکو تعارف زد
پست اینستاگرامی کاوه رضایی پس از گلزنی مقابل صبا (عکس)
استقلال یکی از ۱۰ باشگاه اسطوره‌ای جهان
بیمه رازی نایب قهرمان جهان شد
تیموریان و نصرتی از دیدار مقابل پرسپولیس خط خوردند
برتری استقلال مقابل صبای ۹ نفره
تکذیب کم‌کاری صادقیان مقابل پرسپولیس

تازه های ورزش