سارا خادم الشریعه پس از شکست مقابل نفر دوم جهان/ دچار غرور نشدم

سارا خادم الشریعه پس از شکست مقابل نفر دوم جهان/ دچار غرور نشدم

سارا سادات خادم الشریعه هنوز شانس پیروزی در مسابقات جایزه بزرگ روسیه را دارد و فردا در مرحله دهم به مصاف اولگا گیریا از کشور میزبان می رود.

او بعد از ناکامی امروز برابر حریف قدرتمند چینی در مورد این بازی و گیریا با خبرنگار بانک ورزش به صحبت پرداخت که در ادامه می خوانید.

سارا خادم درباره دیدار با جو ونجون گفت: خب امروز چون بعد از یک روز استراحت بود، هر دو برای بازی مقابل هم تدارک دیده بودیم. از شروع بازی کمی تحت فشار بودم ولی این مسابقه تقریبا متعادل پیش می‌رفت و زمان هر دوی ما خیلی کم بود. در تنگی زمان اشتباهاتی انجام دادم که باعث باختم شد ولی در کل، ونجون امروز از من خیلی بهتر بازی کرد. با حریف فردایم هم امتیاز هستم و بازی در رده‌بندی خیلی مهم است.

نماینده 19 ساله شطرنج کشورمان در جایزه بزرگ بانوان در مورد اولگا گیریا حریف 25 ساله خود از روسیه در مرحله دهم مسابقات گفت: اولگا گیریا حریف فردای من از روسیه در تیم‌ملی این کشور هم حضور دارد. الان در رده چهارم و پنجم مسابقات مشترک هستیم.

نایب قهرمان جوانان جهان درباره اینکه بعد از بازی جوانمردانه مقابل ژوکووا و تساوی زودهنگام با او، مورد تعریف و تمجیدهای زیادی از طرف مسوولان و رسانه‌ها قرار گرفته و این موضوع باعث غرور کاذب او نشده است؟ اظهار داشت: نه واقعا، اینطور نبود. در هر صورت جو ونجون قویترین بازیکن این جدول است و در بازی امروز من تمام تلاشم را کردم.

251 41

همچنین ببینید
بازی پرسپولیس شیرازه تیم را از هم پاشید/ محال است مقابل پرسپولیس چنین نتیجه‌ای را تکرار کنیم
چرا ستاره تراکتور مقابل پیکان بازی نکرد؟
پیروزی دقیقه ۹۷ آرسنال مقابل برنلی
شکست سنگین لستر سیتی مقابل ساوتهمپتون/ مدافع قهرمانی در منطقه خطر
جلالی: شرمندگی این شکست برای من ماند
جان دوباره تراکتور با پیروزی مقابل پیکان
پیروزی مهم تراکتورسازی مقابل پیکان
شکست ناپذیری ذوب‌آهن به تیم شخصیت می‌دهد/ برای مهار انصاری و رحمانی برنامه داریم
رونمایی از ترکیب صنعت نفت مقابل استقلال
برانکو: بازی سختی مقابل گسترش فولاد خواهیم داشت

تازه های ورزش