دوربین جلوی گلکسی اس 8 فوکوس خودکار خواهد داشت

باید قبول کرد سامسونگ در ارائه گوشی با دوربین‌های قدرتمند به‌خوبی عمل کرده است. اگرچه این موضوع بیشتر در مورد دوربین پشت پرچم‌داران سامسونگ صدق می‌کند و کمتر شاهد رشد چشمگیر در دوربین‌ جلو بوده‌ایم.

برای مدتی است که سامسونگ پرچم‌دارانش را با دوربین جلوی ۵ مگاپیکسلی روانه بازار می‌کند؛ اما طبق اخبار جدید، گویا ابرکمپانی کره‌ای قصد دارد تغییرات جالبی در دوربین جلوی پرچم‌دار آینده‌اش یعنی گلکسی اس 8 انجام دهد.

آنچه از اخبار منتشرشده می‌توان متوجه شد، سامسونگ احتمالا در دوربین جلوی گلکسی اس 8 از فوکوس خودکار استفاده خواهد کرد. اگرچه هنوز مشخص نیست که آیا شاهد افزایش رزولوشن در دوربین جلو هستیم یا خیر.

در دوربین جلوی کمتر محصولی از قابلیت فوکوس خودکار استفاده شده است و همین امر می‌تواند گلکسی اس 8 را از اکثر رقبایش متمایز سازد. همچنین ثبت تصاویر سلفی یکی از محبوب‌ترین امکاناتی است که کاربران زیادی از آن استفاده می‌کنند، بنابراین قابلیتی که به کاربران امکان ثبت تصاویر سلفی باکیفیت‌تر بدهد با استقبال آن‌ها نیز روبه‌رو خواهد شد.

بار دیگر باید گفت هنوز مشخص نیست آیا در گلکسی اس 8 نیز شاهد استفاده از دوربین جلوی ۵ مگاپیکسلی خواهیم بود یا از دوربین با رزولوشن بالاتر استفاده خواهد شد. اگرچه احتمال استفاده از دوربین با رزولوشن بالاتر، بیشتر است و همچنین منطقی‌تر به نظر می‌رسد.

با در نظر گرفتن اتفاقی که برای گلکسی نوت 7 افتاد؛ سامسونگ در مورد گلکسی اس 8 حساس‌تر است و احتمالا نسبت به زمانی که گلکسی اس 7 رونمایی شد با تأخیر مواجه خواهد شد.

همچنین ببینید
ال‌ جی جی 6 به شارژ بی سیم و قابلیت ضد آب مجهز خواهد شد
آی بی ام: Watson پزشک شما خواهد بود
شایعه: وان‌پلاس ۵ به‌جای وان‌پلاس ۴ معرفی خواهد شد
هایلایت ۱۳۴: قیمت بنزین و نرخ جریمه های رانندگی در سال ۹۶ چگونه خواهد بود؟
گزارش جدید نشان می‌دهد که طراحی تهاجمی باتری باعث انفجار گلکسی نوت ۷ شده است!
گوگل با نوکیا برای تولید تلفن هوشمند همکاری خواهد کرد!
سامسونگ برای مقابله با شاکیان گلکسی نوت 7 تیم وکالت استخدام کرد
بزرگ شدن اندازه باتری در حین کار، دلیل انفجار گلکسی نوت 7 است
گوگل به دنبال راه حل برای مشکل دوربین پیکسل‌ها
مایکروسافت سرفیس ۵ به پردازنده کیبی لیک اینتل مجهز خواهد بود!

تازه های علم و فناوری