اسنوکر قهرمانی جهان | قطر؛ سهیل واحدی قهرمان جهان شد

اسنوکر قهرمانی جهان | قطر؛ سهیل واحدی قهرمان جهان شد

ورزش > ورزش‌های دیگر - همشهری آنلاین:
سهیل واحدی، ملی پوش شایسته کشورمان با پیروزی در فینال رقابت‌های اسنوکر قهرمانی جهان در مقابل اندرو پاجت از ولز قهرمان جهان شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، فینال رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان روز سه شنبه نهم آذر ماه بین سهیل واحدی، قهرمان شایسته کشورمان و اندریو پاجت از کشور ولز برگزار شد و ملی پوش ایران با پیروزی 8 بر 1 قهرمان جهان در سال 2016 شد و موفق شد مدال طلای رقابت های جهانی را برای کشورمان به ارمغان آورد.

واحدی با کسب این قهرمانی پس از حسین وفایی به عنوان دومین بازیکن ایرانی به جمع حرفه ای های اسنوکر دنیا می پیوندد.

پیش از این در مرحله نیمه نهایی رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان، سهیل واحدی در یک دیدار نزدیک و نفس گیر موفق شد با نتیجه 7 بر 6 در مقابل Declan Brennan از ایرلند شمالی به پیروزی دست یافته و راهی فینال این رقابت‌ها شود.

واحدی برای رسیدن به فینال مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان موفق به کسب 9 پیروزی در مقابل حریفانی از کشورهای آلبانی، ایسلند، ژاپن، پاکستان، لهستان، اسکاتلند، آلمان، ایرلند و ایرلند شمالی شده است.

ملی پوشان اسنوکر کشورمان برای سومین بار موفق به کسب عنوان قهرمانی جهان در سال های 2011 و 2014 توسط حسین وفایی و 2016 توسط سهیل واحدی شدند.

رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان 29 آبان ماه در بخش آقایان، پیشکسوتان و بانوان به میزبانی کشور قطر آغاز شد و روز 9 آبان ماه با قهرمانی سهیل واحدی به پایان رسید.

تيم ايران با تركيب سهيل واحدي، امير سرخوش، حامد ذره دوست و آرمان ديناروند در بخش آقایان، اكرم محمدي در بخش بانوان و جهانگير حبيب زاده دهكردي، علي بصيري در بخش پيشكسوتان به سرمربيگري كامران شهلا در رقابت‌هاي اسنوكر قهرماني جهان شركت کرد.

همچنین ببینید
نیمار با ارزش ترین فوتبالیست جهان شد
بهترین فوتبالیست جهان تعیین شد
صادقیان به نایب قهرمانی بسنده کرد
با ارزش ترین فوتبالیست های جهان / نیمار بالاتر از مسی و رونالدو ایستاد
به عکس باشد،همه باید محروم شوند/بعد از قهرمانی با استقلال می روم
تیراندازی قهرمانی آسیا /تهران؛ نماینده چین در تفنگ بادی بزرگسالان اول و نماینده ایران چهارم شد
تیراندازی قهرمانی آسیا /تهران؛ نماینده چین در تفنگ بادی مردان جوان طلایی شد
نخستین عکس ها از قهرمان ایرانی در اردوی تیم ملی آذربایجان
لسترسیتی بدترین مدافع عنوان قهرمانی در تاریخ لیگ انگلیس
تیراندازی قهرمانی آسیا/ تهران؛ مدال طلای تیمی تفنگ بادی جوانان به نام ایران ثبت شد

تازه های ورزش