جنگ استقلال و پرسپولیس این بار بر سر زهیوی

جنگ استقلال و پرسپولیس این بار بر سر زهیوی

ستاره فوتبال خوزستان پیراهن چه تیمی را بر تن می کند؟

شایعه شده که ستاره فوتبال خوزستان تصمیم گرفته از این تیم جدا شود.این در حالی است که خیلی ها می گویند قصد او یکی از دو تیم استقلال یا پرسپولیس خواهد بود.

گروه ورزشی:رحیم زهیوی یکی از آن بازیکنانی است که فصل قبل نقش بسزایی را در قهرمانی استقلال خوزستان بازی کرد.او که این فصل هم درخشش خوبی در تیمش داشته همان فصل فبل از تیم های استقلال و پرسپولیس پیشنهاد داشت اما شرایط طوری نشد که او بتواند حضور در یکی از این دو تیم را تجربه کند.

جنگ استقلال و پرسپولیس این بار بر سر زهیوی

به گزارش بولتن نیوز،زهیوی که خیلی ها می گویند یکی از پدیده های فوتبال ایران است با نزدیک شدن به تعطیلات نیم فصل دوباره مورد توجه این دو تیم بزرگ پایتخت قرار گرفته است.در ابتدای فصل جنگ بین استقلال و پرسپولیس برای تصاحب بازیکنانی چون وحید امیری و کاوه رضایی بالا گرفته بود و هر کدام سعی داشتند تا این بازیکنان را به تیم خودشان بیاورند که در نهایت کاوه استقلالی شد و امیری پیراهن پرسپولیس را به تن کرد.این در حالی است که به نظر می رسد استقلال و پرسپولیس یک بار دیگر و این بار بر سر پیوستن ستاره خوزستانی ها با هم وارد جنگ شده اند.

جنگ استقلال و پرسپولیس این بار بر سر زهیویبر اساس اخبار رسیده زهیوی تصمیم گرفته تا در نیم فصل از جمع استقلالی های خوزستان جدا شود.این در حالی است که خیلی ها می گویند این بازیکن پیراهن پرسپولیس را به تن خواهد کرد و جالب اینجاست که در بحبوحه مذاکرات با پرسپولیس خبر رسیده که استقلالی ها هم دست روی این بازیکن گذاشته اند.

آبی ها بر خلاف انتظار این فصل مشکلات زیادی در امر گلزنی دارند و منصوریان به دنبال خرید یک مهاجم است.این مشکل را دقیقا برانکو هم دارد و طارمی هرگز نتوانسته آن بازیکن فصل قبل باشد.با این حال باید دید که این بار بازی به نفع کدام تیم به پایان خواهد رسید و اگر زهیوی از استقلال خوزستان جدا شود به کدام تیم می رود؟

همچنین ببینید
بازگشت بازیکن معترض به تمرین استقلال
بی‌خبری استقلالی‌ها از مذاکره شهباززاده با پرسپولیس
نامجومطلق:استقلال هم نتیجه نمی‌گیرد،هم خوب بازی نمی‌کند/دلیل حرف‌های منصوریان به بازیکنان را متوجه نشدم!
نیک‌نفس: استقلال تیم خطرناکی است/ حضور کریمی در صنعت نفت فراتر از شوک بود
درهای تمرین استقلال دو روز بسته می‌شود
اعتراض الهلال به مکان بازی با پرسپولیس
درهای تمرین استقلال دو روز بسته می‌شود
گسترش فولاد بدون غایب مقابل پرسپولیس
گسترش فولاد بدون غایب مقابل پرسپولیس
مشکل هافبک جدید استقلال برای هماهنگی با شاگردان منصوریان

تازه های ورزش