آرای انضباطی مسابقات جام حذفی صادر شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرای صادر شده از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص دیدارهای جام حذفی به شرح زیر است:

دیدار دو تیم نفت تهران و شهرداری فومن گیلان روز 28 آبان 95 برگزار شد و تیم میهمان (شهرداری فومن گیلان) به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داور بازی براساس بند 3 ماده 79 آیین‌نامه انضباطی به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین دیدار تیم‌های نفت مسجد سلیمان و سایپا هم روز 28 آبان 95 برگزار شد که تیم میزبان (نفت مسجد سلیمان) به دلیل پرتاب ترقه در دقیقه 42 بازی براساس بند 1 ماده 79 آیین نامه انضباطی به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.

در جریان دیدار تیم‌های استقلال و صبا که 28 آبان 95 برگزار شد، تیم استقلال تهران به دلیل فحاشی تماشاگرانش به بازیکنان حریف طبق بند 3 ماده 79 آیین‌نامه انضباطی به پرداخت 70 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.

در دیداری که با حضور دو تیم تراکتورسازی و نوین برق شیراز روز 20 آبان 95 برگزار شده بود، محمدرضا حسینی، سرپرست تیم نوین برق شیراز به داوران مسابقه اهانت کرده بود که کمیته انضباطی بر اساس بند 4 ماده 66 آیین نامه، وی را به دو جلسه محرومیت و پرداخت جریمه نقدی 20 میلیون ریال محکوم کرده است.

دیدار تیم‌های آلومینیوم اراک و سپاهان هم 28 آبان 95 برگزار شده بود که در جریان این دیدار امین بیرامی، مدیر رسانه‌ای و سید کاظم میرجوادی به عنوان تدارکات تیم آلومینیوم اراک به دلیل فحاشی به بازیکن حریف هر یک بر اساس ماده 66 آیین‌نامه انضباطی دو جلسه از همراهی تیم خود محروم بوده و به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده‌اند.

همچنین تیم آلومینیوم اراک به دلیل فحاشی تماشاگرانش طبق بند 3 ماده 79 آیین‌نامه انضباطی به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی و همچنین به دلیل ورود برخی از تماشاگرانش به داخل زمین مسابقه و حمله به داور و تحریک تماشاگران دیگر توسط مسئول بلندگوی استادیوم بر اساس ماده 79 آیین‌نامه انضباطی به پرداخت 70 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.

آرای صادره قطعی است.

همچنین ببینید
دختری که آرزوی شرکت در مسابقات مشت زنی المپیک را دارد +عکس
لوگوی مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات رونمایی شد+عکس
تغییر ساعت مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی-2017
شاید فینال جام حذفی در خرمشهر برگزار نشود
برگزاری لیگ فوتبال پنج نفره و تنیس روی میز قهرمانی کشور/ رکابزنان به مسابقات جهانی اعزام می‌شوند
پیشنهاد میزبانی ایران برای مسابقات جهانی کشتی 2019
تجدید نظر در نوع برگزاری مسابقات کشتی/ تلفیقی از دو روش مبارزات
مسابقات دارت بانوان کشور؛ مازندران در مجموع دوبل و انفرادی به عنوان نخست دست یافت
پایان یازدهمین دوره مسابقات قوی‌ترین مردان ایران
قهرمانی تیم نیروی زمینی در مسابقات کاراته کشوری ارتش

تازه های ورزش