گردن‌ کشی نماینده عضو فراکسیون امید مقابل قانون

گردن‌ کشی نماینده عضو فراکسیون امید مقابل قانون
پایگاه خبری ریشه: 

مدلی که می‌گوید اگر قانون با رحیمی و احمدی‌نژاد برخورد کرد خوب است، اما اگر به سراغ ما آمد خوب نیست. اگر از صندوق رای اسم قبیله ما در بیاید، ملت، شریف و توسعه‌یافته است اما اگر نام دیگری از صندوق رای بیرون بیاید، یا تقلب شده یا رقیب پوپولیست و مردم عقب مانده‌اند و باید مملکت را آتش زد.

اگر در دولت قبلی برده‌اند و خورده‌اند یا سانحه‌ای اتفاق افتاده، فاجعه است اما اگر در دولت ما خزانه و صندوق را غارت کنند و نجومی ببلعند و از زمین و آسمان بلا ببارد، طبیعی است و مفسدان ذخیره نظام‌اند. اگر رقیب افشاگری و روشنگری کند، بداخلاقی کرده اما اگر فلان نماینده و سایت، صدها نخبه و شخصیت و ایثارگر را هتک کند و دروغ بندد، برایش سوت و کف می‌زنند و تکریمش می‌کنند.

اینستاگرام ابراهیم رضایی
مشکل این فرزندان معنوی آقای هاشمی و ارادتمندان دیکتاتورهای منطقه این است که خود را مرکز پرگار گیتی می‌دانند و خوب و بد را در قیاس با خود تعریف می‌کنند، در نتیجه هر که و هر چه به تاج و تخت حضرات نزدیک باشد، مقبول و هر که در جبهه رقیب باشد، نامقبول است. از این جهت خیلی شبیه داعش‌اند با این تفاوت که داعش سر می‌بُرد و اینها آبرو و حیثیت می‌بَرَند. آن روز که از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند، کاری کارستان بود اما امروز اگر کسی یک اخم به آمریکا کند، تکفیرش می‌کنند. کلاً انحصارطلبند، نه اصلاح‌طلب.

همچنین ببینید
تشکیل فراکسیون‌های قومیتی مورد موافقت هیات رئیسه نیست
صادقی:نمی‌توان قانون را به انسان‌ها تحمیل کرد باید خود بپذیرند/ بندگی و بردگی انسان را حقیر می‌کند/در اسلام رهبری شخص مادام العمر نیست
طرح تغییر در قانون اساسی ترکیه به پارلمان ارائه شد
طبیب، وکیل و وزیر برای مردم باشند نه بر مردم / نماینده رهبری به چه افتخار کرد؟
ادعای نماینده پایداری: برخی سانتریفیوژها و تاسیسات سایت فردو در حال جمع‌آوری شدن است

تازه های اخبار