صدور کارت هوشمند و حذف دفترچه بیمه از طرحهای اصلی سازمان تامین اجتماعی

صدور کارت هوشمند و حذف دفترچه بیمه از طرحهای اصلی سازمان تامین اجتماعی

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»؛ محمدتقی خسروانی مقدم در جلسه مدیران مراکز درمانی تامین اجتماعی با اشاره به فرمایشات امام راحل (ره ) که فرمودند عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید، اظهار کرد: باید بدانیم عالم مجازی هم محضر خداست و در عالم مجازی هم گناه نکنیم.

وی تصریح کرد: با اینکه بیمارستان شهید دکتر لواسانی جزو چهار بیمارستان مشمول ارتقاء هتلیینگ نبوده ولی در حد هتلینگ کار برده است و با وجود بیماران خاصی که از نقاط دور و نزدیک کشور به این مرکز درمانی مراجعه می‌کنند، مدیریت در این بیمارستان سخت‌تر و دشوارتر از مراکز درمانی دیگر است.

خسروانی مقدم با بیان اینکه بسیج جامعه پزشکی با تمام امکانات و توان خود حتی در بحث دندانپزشکی هم بیماران بسیاری را ویزیت و درمان کرد، افزود: به درستی سازمان تامین اجتماعی در بحث اربعین حسینی خوش درخشید و بسیاری از مسئولان کشوری از این بیمارستان صحرایی بازدید کردند.

وی تاکید کرد: بحث کارت هوشمند و حذف دفترچه یک بحث کشوری و طرح ملی است و همه باید در اجرای صحیح و درست این طرح جدید کمک کنیم.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان تهران تصریح کرد: ما ابزارهایی را در مدیریت داریم که می‌توانیم با شناسایی و ارزیابی آن ابزارها، سیستم را به خوبی مدیریت و ساماندهی کنیم.

انتهای پیام/

همچنین ببینید
نامه رئیس کل سازمان نظام پزشکی به دبیرشورای نگهبان
الزام همه شرکت‌های نهادهای نظامی و خیریه‌ها برای ارائه اطلاعات به سازمان بورس/ جریمه تا 250 میلیون تومانی در انتظار متخلفان
نصب بیش از 3 هزار کنتور هوشمند بر روی چاه‌های استان همدان
روایت رئیس سازمان غذا و دارو از تاثیرات برجام: همه خطوط دارویی باز شد/ عطش سرمایه‌گذاران بین‌المللی
توضیحات ذوالقدر درباره مصوبه مجلس برای «بیمه‌کردن زنان خانه‌دار دارای سه فرزند»
اخطار بیمه ایران به دفاتر غیرمجاز/دفاتر خود را جمع کنید
رجبی رئیس سازمان نظام مهندسی کشور شد
سخنگوی سازمان انرژی اتمی: هیچ گزینۀ قابل جایگزینی درمقابل برجام وجود ندارد
باید جلوی ورود «پیام‌رسانهای خارجی» به مدارس گرفته شود/ متعهد کردن کاربران تلگرام با سیم‌کارت

تازه های اخبار