واکنش حراست فدراسیون فوتبال به صحبت های جنجالی خداداد

خداداد عزیزی در نوزدهمین سالگرد بازی ایران و استرالیا شب گذشته در برنامه نود اظهاراتی تکان دهنده را انجام داد. او از بحث جادوگری در فوتبال گفت و مصداق هایی را بر زبان آورد که در نوع خود جالب توجه بود؛ مواردی مانند طلسم کردن بازیکنان حریف و برنده شدن یک تیم در ۷ مسابقه با استفاده از جادوگر. خداداد با لحن بامزه اش از باطل کردن طلسم با ریختن ادرار داخل زمین چمن سخن گفت و اینکه برخی مربیان و بازیکنان به موضوع جادوگری شدیدا اعتقاد دارند.

حرف های تکان دهنده خداداد عزیزی باعث شده تا فدراسیون فوتبال برای برخورد با موضوع جادوگری اقدام کند. در این رابطه حراست فدراسیون ظرف روزهای آینده اقدام به جمع آوری مستندات خواهد کرد.
محمدحسین حمیسی، رییس حراست فدراسیون فوتبال در این باره می‌گوید:

اعتقاد شخصی ام بر این است که عده ای در فوتبال با مطرح کردن اینکه مثلا ما کمک می کنیم تا یک تیم خاص برنده شوند، دنبال کلاهبرداری و شیادی هستند. آنها پیشنهادهایی به باشگاه ها می دهند اما مدیران و مربیان نباید فریب این افراد را بخورند. چقدر خوب است که خداداد عزیزی برخی مسائل را در برنامه نود مطرح کرد اما باید این صحبت ها مستند باشد.

او صحبت هایش را اینطور ادامه می دهد:

من با خداداد عزیزی تماس می گیرم تا مستندات حرف هایش را دریافت کنم. قطعا حراست فدراسیون این بحث را پیگیر می شود تا عدم این شیاد به دام بیفتند. وظیفه ما برخورد با موضوع جادوگری در فوتبال است. از باشگاه هایی که چنین افرادی به آنها مراجعه می کنند نیز می خواهیم به حراست فدراسیون اطلاع دهند تا بتوانیم با آنها برخورد کنیم.

 برای دیدن اخبار ورزشی ساعت 24 روی ، خبر ورزشی کلیک کنید

همچنین ببینید
حکم پرونده عکس‌های جنجالی ستارگان استقلال صادر شد
واکنش رحمتی به عکسی که برایش دردسرساز شد
بعد از فوت پدرم می‌خواستم از فوتبال خداحافظی کنم!
واکنش رحمتی به خبر محرومیت3‌جلسه‌ای!
واکنش کاشانی به ناراحتی طارمی از وی
فوتبال به جز جنگ و دعوا اتفاق خاصی ندارد
واکنش به محرومیت ۳ جلسه‌ای مهدی رحمتی
کمیته المپیک اختیار کامل تیم فوتبال امید را به فدراسیون داد
واکنش افتخاری به محرومیت ۳ جلسه‌ای رحمتی
گاف باورنکردنی سایت فدراسیون بسکتبال +عکس

تازه های ورزش