اطلاعیه نیروی انتظامی به مناسبت روز مجلس

اطلاعیه نیروی انتظامی به مناسبت روز مجلس
اطلاعیه نیروی انتظامی به مناسبت روز مجلس

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با صدور اطلاعیه‌ای روز مجلس را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، متن این پیام به شرح ذیل است:

«روز مجلس؛ یادآور مبارزه روحانی برجسته و متعهد به اسلام و ملت، شهید "آیت الله سید حسن مدرس " علیه رژیم استبدادی پهلوی است، مجاهدت هایی که از خاطر هیچ آزاداندیشی پاک نخواهد شد و از این روز به عنوان نماد "قانونگرایی " و "حاکمیت قانون " یاد می شود.

مجلس ؛ نهادی که با برآمدن از دل ملت به نماد "مردم‌سالاری دینی " در جامعه اسلامی بدل گشته است، نمادی که در طول تاریخ فعالیت خود بنا به فرموده رهبر فقید انقلاب اسلامی "خانه واقعی ملت" نام گرفته و همواره در پیشبرد امور نظام مقدس جمهوری اسلامی خوش درخشیده است.

این پیام می‌افزاید: مجلس شورای اسلامی که بنا به فرموده امام خمینی (ره) در راس امور قرار دارد و هویت بخش مردم سالاری دینی است بر اصل شورا و ملهم از آموزه های اسلام قوام یافته و " مجلس و نماینده " تجلی رای ملت و نماد همکاری ملی است.

امید است همه نمایندگان ملت بتوانند با استفاده از افکار و اندیشه های شهید مدرس، نماینده مردمی و بی نظیر تاریخ ایران و نظریه پرداز گفتمان "دیانت عین سیاست و سیاست عین دیانت " ، راه و تفکر این شهید زنده تاریخ ایران را تداوم بخشند.

بی‌تردید در سالی که به نام " اقتصاد مقاومتی ؛ اقدام و عمل" نام گرفته است، مجلس شورای اسلامی و نمایندگان مردم در خانه ملت همچون گذشته با اشراف کامل بر مشکلات مردم، تلاش خواهند کرد تا با تعامل و همکاری نزدیک با سایر قوا در مسیر پاسخگویی به مطالبات مردم گام‌های بلند و ارزنده‌ای بردارند و در این میان نیروی انتظامی نیز چون همیشه با تبعیت محض از منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای ( حفظه الله ) ، ضمن پاسداشت این روز تاریخی در تعامل و همکاری با مجلس شورای اسلامی و در عرصه اجرای قوانین و استقرار عدالت در جامعه به نحو شایسته و کارآمدی ایفای نقش خواهد کرد. ان شاءالله»

همچنین ببینید
روایت فضاسازی سیاسی علیه یک نماینده مجلس
اطلاعیه وزارت اقتصاد درخصوص تحریف سخنان طیب نیا درباره حقوق های نامتعارف
بررسی درخواست استیضاح وزرای علوم و اقتصاد در مجلس
احتمال لغو عوارض پرداختی بیمه‌ به نیروی انتظامی و وزات بهداشت
فلاحت پیشه: نقض برجام واضح است و صحبت کردن در رابطه با نقض شدن یا نشدن آن بیهوده است/ دو وظیفه مجلس
آخوندی سه شنبه برای ارائه توضیحات به کمیسیون عمران می آید/ قرائت گزارش سانحه؛ فردا در صحن علنی مجلس
اطلاعیه روابط عمومی موتلفه درباره مصاحبه اخیر بادامچیان

تازه های اخبار