افرادی که با آبروی اعضای شورا بازی کردند باید عذرخواهی کنند

افرادی که با آبروی اعضای شورا بازی کردند باید عذرخواهی کنند

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری تسنیم، صبح امروز در سیصدوهشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در تذکری به حواشی طرح واگذاری املاک شهرداری تهران در شورای شهر پرداخت.

طلایی گفت: در جلسه قبلی شورا قرار شد افرادی که به آبروی اعضای شورا آسیب وارد کرده‌اند، عذرخواهی کنند و اعتقاد داریم افرادی که موجب شده‌اند به آبرو و حرمت همکاران آسیب وارد شود موظف به عذرخواهی هستند.

وی در ادامه با انتقاد از طولانی و پرحاشیه شدن این مباحث در شورای شهر تهران گفت: اینکه ما وقت و پول مردم را خواسته و یا ناخواسته صرف مسائل حاشیه‌ای کنیم, حق‌الناس است.

طلایی تاکید کرد که با وارد شدن به این حاشیه‌ها و هدر دادن پول مردم در شرایطی که با مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم مواجه هستند، باید هر روز از مردم عذرخواهی کنیم.

مرتضی طلایی همچنین در سخنان خود به تدفین شهدای گمنام در برخی بوستان‌های تهران پرداخت و گفت: پیکر تعدادی از شهدای گمنام در شهر تهران تشییع و در بوستان‌های شهر تدفین شده‌اند.

وی افزود: بوستان‌هایی که این شهدا خاکسپاری شده‌اند باید به مراکز فرهنگی تبدیل شوند و در این بوستان‌ها مقبره‌های متحدالشکلی ایجاد شود و خدمات فرهنگی لازم ارائه شود. ما نسبت به شهدا انجام وظیفه کرده‌ایم، ولی در حق بعضی از شهدا کوتاهی کرده‌ایم.

وی همچنین با تاکید بر اینکه درخصوص جاویدالاثر متوسلیان آنچنان که باید، حق ادا نشده است پیشنهاد داد که ادامه پروژه صیاد شیرازی به نام حاج‌احمد متوسلیان نامگذاری شود.

انتهای پیام/

همچنین ببینید
پیشگیری از معلولیت باید به اولویت تبدیل شود
ملت ایران باید با اتکا به توان داخلی در مقابل تحریم‌ها ایستادگی کند
گردشگر واقعی باید اشتغال و خلق ثروت کند / "شوفرها" گردشگر نیستند
آمریکا با پرونده تروریسم در منطقه بازی می‌کند

تازه های اخبار