افرادی که با آبروی اعضای شورا بازی کردند باید عذرخواهی کنند

افرادی که با آبروی اعضای شورا بازی کردند باید عذرخواهی کنند

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری تسنیم، صبح امروز در سیصدوهشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در تذکری به حواشی طرح واگذاری املاک شهرداری تهران در شورای شهر پرداخت.

طلایی گفت: در جلسه قبلی شورا قرار شد افرادی که به آبروی اعضای شورا آسیب وارد کرده‌اند، عذرخواهی کنند و اعتقاد داریم افرادی که موجب شده‌اند به آبرو و حرمت همکاران آسیب وارد شود موظف به عذرخواهی هستند.

وی در ادامه با انتقاد از طولانی و پرحاشیه شدن این مباحث در شورای شهر تهران گفت: اینکه ما وقت و پول مردم را خواسته و یا ناخواسته صرف مسائل حاشیه‌ای کنیم, حق‌الناس است.

طلایی تاکید کرد که با وارد شدن به این حاشیه‌ها و هدر دادن پول مردم در شرایطی که با مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم مواجه هستند، باید هر روز از مردم عذرخواهی کنیم.

مرتضی طلایی همچنین در سخنان خود به تدفین شهدای گمنام در برخی بوستان‌های تهران پرداخت و گفت: پیکر تعدادی از شهدای گمنام در شهر تهران تشییع و در بوستان‌های شهر تدفین شده‌اند.

وی افزود: بوستان‌هایی که این شهدا خاکسپاری شده‌اند باید به مراکز فرهنگی تبدیل شوند و در این بوستان‌ها مقبره‌های متحدالشکلی ایجاد شود و خدمات فرهنگی لازم ارائه شود. ما نسبت به شهدا انجام وظیفه کرده‌ایم، ولی در حق بعضی از شهدا کوتاهی کرده‌ایم.

وی همچنین با تاکید بر اینکه درخصوص جاویدالاثر متوسلیان آنچنان که باید، حق ادا نشده است پیشنهاد داد که ادامه پروژه صیاد شیرازی به نام حاج‌احمد متوسلیان نامگذاری شود.

انتهای پیام/

همچنین ببینید
ایران و چین قرارداد ۳میلیارد دلاری امضا می‌کنند
تمامی شهرهای کشور بعد از راه‌اندازی پالایشگاه ستاره خلیج فارس بنزین یورو4 دریافت می‌کنند
سردار دهقان: برخی برجام را هیچ قلمداد می‌کنند در حالیکه یک مساله ملی است
تصویب انتخاب اعضای جدید هیأت‌موسس دانشگاه‌آزاد بعد از درگذشت‌ آیت‌الله‌ هاشمی/ انتخاب 5 رئیس جدید دانشگاه‌ها
شاخص‌های اقتصادی، تحولات مثبت را تایید می‌کنند
مبتلایان به میگرن موز و اسفناج مصرف کنند

تازه های اخبار