رقابت‌های اسنوکر قهرمانی جهان در قطر / سهیل واحدی قهرمان جهان شد

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از سایت فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، فینال رقابت‌های اسنوکر قهرمانی جهان امروز سه شنبه نهم آذرماه بین سهیل واحدی قهرمان کشورمان و اندرو پاجت از کشور ولز برگزار شد و ملی پوش ایران با پیروزی 8 بر یک قهرمان جهان در سال 2016 شد. واحدی با کسب این قهرمانی پس از حسین وفایی به عنوان دومین بازیکن ایرانی به جمع حرفه‌ای‌های اسنوکر دنیا پیوست.

پیش از این در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های اسنوکر قهرمانی جهان سهیل واحدی در یک دیدار نزدیک و نفس گیر موفق شد با نتیجه 7 بر 6 در مقابل دکلان برنان از ایرلند شمالی به پیروزی دست یابد و راهی فینال این رقابت‌ها شود.

واحدی برای رسیدن به فینال رقابت‌های اسنوکر قهرمانی جهان موفق به کسب 9 پیروزی در مقابل حریفانی از کشورهای آلبانی، ایسلند، ژاپن، پاکستان، لهستان، اسکاتلند، آلمان، ایرلند و ایرلند شمالی شده است.

تیم ایران با ترکیب سهیل واحدی، امیر سرخوش، حامد ذره دوست و آرمان دیناروند در بخش آقایان و اکرم محمدی در بخش بانوان و جهانگیر حبیب زاده دهکردی، علی بصیری در بخش پیشکسوتان به سرمربیگری کامران شهلا در رقابت‌های اسنوکر قهرمانی جهان شرکت کرد.

همچنین ببینید
سوء استفاده سایت های مهم جهان از رونالدینیو
پادوانی: استقلال مدعی قهرمانی است
بانوان راگبی ایران در تورنمنت آلمان نایب قهرمان شدند
پاوراسلاید قهرمان اسکیت رول بال بانوان دستجات آزاد کشور شد
برگزاری رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های والیبال نشسته جهان ۲۰۱۷ در ایران
فریبا: تراکتورسازی در حد قهرمانی است
رقابت‌های ایروبیک ژیمناستیک بانوان کشور با معرفی قهرمانان به پایان رسید
کردستان قهرمان پهلوانی و زورخانه‌ای بسیج و جعفری پهلوان سال ۹۵ بسیج شد
قهرمانی «چاپه‌کوئنسه» در جام سودآمریکانا تأیید شد
همدان فاتح رقابت‌های جودوی قهرمانی کشور بانوان شد

تازه های ورزش