مجلس سه شکایت علیه محمود صادقی را بررسی می کند

مجلس سه شکایت علیه محمود صادقی را بررسی می کند

محمد جواد جمالی افزود: بنا بود جلسه بررسی شکایات از محمود صادقی هفته جاری برگزار شود اما به دلیل تعطیلات هفته جاری بنا شد که در جلسه یکشنبه هفته آینده این هیات، این موضوع را بررسی کنیم.

وی درباره سه شکایت مطرح شده گفت: یکی از این شکایات مربوط به آقای جواد ساداتی نژاد نماینده کاشان است که این شکایت شخصی است و آقای ساداتی نژاد اعلام کرده که آقای صادقی علیه وی مصاحبه داشته است.


جمالی ادامه داد: شکایت دیگری هم از قوه قضاییه علیه آقای صادقی مطرح است و شکایت سوم در مورد پرونده بورسیه هاست که تعدادی از بورسیه ها شاکی هستند.
به گزارش ایرنا، برخی رسانه ها یکشنبه شب از مراجعه ضابطان قضایی برای بازداشت محمود صادقی نماینده تهران از مقابل منزلش خبر دادند.


پس از اعلام این خبر، جمعی از هواداران وی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حضور در مقابل منزل صادقی خواستار بازداشت نکردن وی شدند که پس از اعلام خبر انصراف مأموران از بازداشت رییس فراکسیون شفاف سازی و سالم سازی اقتصاد و انضباط مالی این تجمع پایان یافت.


این نماینده مجلس صبح سه شنبه در پیام صوتی خود با تسلیت ایام رحلت جانسوز پیامبر خاتم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) ضمن انتقاد از اقدام انجام شده درباره دستگیری وی، گفت: از همه دوستداران نظام جمهوری اسلامی تقاضا دارم با عمل به قانون از بهانه دادن به فرصت طلبان و دشمنان این مرز و بوم جلوگیری کنند.


صادقی خاطرنشان کرد: بی تردید پیشرفت، اقتدار و حفظ امنیت بی نظیر کشور در گروی عمل به قانون و حفظ آرامش، اتحاد و انسجام هر چه بیشتر مردم و مسئولین است.


این در حالی است که محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی عصر دیروز در پست توئیترش نوشت که با پیگیری مسئولان حکم جلب اینجانب منتفی شد.
وی افزود: قرار شد موضوع مطابق قانون، با اعلام به مجلس طبق نظر هیات نظارت بر رفتار نمایندگان دنبال شود.

ایرنا

همچنین ببینید
دلایلی که دشمن نتوانست گزینه نظامی را علیه ایران اجرایی کند
دلخوری مسجدجامعی از روند بررسی استعفایش
شکایت اوکراین از روسیه در دیوان بین‌المللی دادگستری
ارتباط عدالت‌جنسیتی با امنیت‌ملی و رفع تبعیض‌ علیه‌ زنان
رئیس مجلس کلنگ خط 2 مترو قم را به زمین می‌زند
همه تحریم‌ها علیه ایران از ۲۷ دی ۹۴ برداشته شد/ آنها که رشد اقتصادی ما را نمی‌بینند عینک بزنند/ خرید هواپیما برای مغازه‌دار هم تأثیر دارد/ اگر ایسا را بلااثر نمی‌کردند ساکت نمی‌نشستیم/ مذاکره مجدد در برجام معنا ندارد
نماینده مجلس:خاطیان پرونده فساد فوتبال را به قوه قضاییه معرفی می‌کنیم
چهارمین گزارش سه ماهه اجرای برجام به مجلس شورای اسلامی ارائه شد
دلخوری مسجدجامعی از روند بررسی استعفایش/ ترک جلسه به نشانه اعتراض
جلسات فوق‌العاده شورای نگهبان برای بررسی برنامه ششم توسعه

تازه های اخبار