قیم مردم نیستم؛ به هیچکس هم اجازه نمی‌دهم قیم مردم باشد

قیم مردم نیستم؛ به هیچکس هم اجازه نمی‌دهم قیم مردم باشد
قیم مردم نیستم؛ به هیچکس هم اجازه نمی‌دهم قیم مردم باشد

نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که هیچ‌گاه به خود اجازه نمی‌دهد قیم مردم باشد و به هیچکس هم اجازه نمی‌دهد که قیم مردم باشد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، غلامرضا تاج گردون در همایش یاوران وقف در سالن کتابخانه مرکزی یاسوج گفت: به هر دلیل نام استان ما شده کهگیلویه و بویراحمد، هیچگاه طرف بحث تغییر نام نبوده و نیست. 

وی افزود: هیچ‌گاه به خودم اجازه نمی‌دهم که قیم مردم باشم و به هیچ کس هم اجازه نمی‌دانم که کسی بخواهد قیم مردم باشد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه من گفتم، اسم استان را نگذارید دنا که بعد سمیرم بگویند، دنا متعلق به ما است، اظهار داشت: نگذارید زاگرس که بعد دیگران بگویند زاگرس متعلق به ما است. 

تاج گردون گفت: من «واو» کهگیلویه و بویراحمد هستم و به آن احترام می‌گذارم و تاکنون هم هیچ بی‌احترامی به کهگیلویه و بویراحمد نکرده‌ام.

وی افزود: به من حق بدهید، که از این «واو» دفاع کنم. من می‌گویم به این واو احترام بگذارید، آیا این حرف خلاف شرع است؟ برخی نخوانده در این باره حرف زدند.

نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: من نگران جامعه هستم، آسیب‌های اجتماعی هر روز بیشتر می‌شود و با کارکردهای اجتماعی و مدیریتی نباید آسیب‌های اجتماعی را بیشتر کرد.

تاج گردون افزود: هر گاه با یک غده چرکین روبرو هستیم باید با حرف نو و گفتمان نو مسئله غده را حل کرد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد: روزی زیر یک درصد اعتبار داشتیم، اما الان نگران نیستم به این دلیل می‌باشد که اعتبارات ما ۲/۵ درصد است.

وی گفت: سه برابر وسعت و جمعیت ما اعتبار داریم، از این حیث نگران نیستم، پول هست اما نمی‌گویم خیلی هست، اما هست.

تاج گردون افزود: خیلی نگران توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد نیستم، در گذشته همیشه اعتبارات استان یکی مانده به آخر بود و یا آخر بوده، اما اکنون اعتبارات ۱۷ استان از ما کمتر است.

همچنین ببینید
محمود صادقی: رییس قوه قضاییه مستثنی نیست /من شاه دوست نیستم
نباید عده‌ای فرصت‌طلب از منابع مردم سوءاستفاده کنند
هشدار پلیس فتا به مردم و بانک‌ها درباره برداشت‌های غیرمجاز از حساب‌های بانکی
باور غلط مردم درباره نوشیدن آب
جزئیات افزایش عوارض فروش برق به مردم
مردم از جنجال سیاسی خشنود نیستند/دین نباید حکومتی شود
گفت‌وگوی وزیران خارجه ایران و چین درباره بازسازی "آب سنگین" اراک/ ظریف: اجازه نمی‌دهیم هیچ طرفی یک جانبه از برجام عدول کند
جان کری: توصیه می کنم ترامپ با وزارت خارجه هماهنگ باشد

تازه های اخبار